Znaleźliśmy dobry pensjonat dla dzieci

Ponad dwa lata temu urodziłam bliźniaki. Od porodu nigdzie z mężem nie wyjeżdżaliśmy. Ostatni raz byliśmy nad morzem kiedy byłam w ciąży. Wiedzieliśmy, że początki z dwójką maluszków będą bardzo aktywne. Chcieliśmy także spędzić trochę czasu sami, zwiedzając i spacerując po plaży. Nasze dzieciaki są już odchowane i zdecydowaliśmy się na pierwszy wspólny wyjazd. Zaczęliśmy poszukania dobrego noclegu. Zależało nam na dobrym, sprawdzonym miejscu, gdzie można miło i spokojnie spędzić wakacje z małymi dziećmi.

Szukaliśmy noclegu nad morzem dobrego dla dzieci

noclegi władysławowo przyjazne dzieciomNad morzem jest bardzo wiele ofert z noclegami na różnych stronach internetowych. Można zarezerwować pokoje w pensjonatach, hotelach a także na polach campingowych. Nam zależało na noclegu, które będzie blisko morza. Zdawaliśmy sobie sprawę, że nasze szkraby mogą być zmęczone po atrakcjach związanych z kąpaniem w morzu a także zabawie w piasku. Noclegi władysławowo przyjazne dzieciom zostały nam polecone przez znajomą, która także w zeszłym roku była ze swoją małą córeczką w tej miejscowości. Znalazła bardzo dobry pensjonat blisko morza, który zapewniał bardzo wiele atrakcji dla dzieci. Generalnie w pensjonacie zatrzymywały się same rodziny z dziećmi. Właściciele uwielbiali dzieci. Sami mieli sporą gromadkę dlatego rozumieli jak ciężko jest znaleźć dobry nocleg nad morzem. Zbudowali duży pensjonat. Składał się on z kilku pięter a w środku była nawet winda. Na spokojnie można było wjeżdżać sobie z wózkami. Właściciele tolerowali także zwierzęta domowe i nie pobierali za nie dodatkowych opłat. Bardzo spodobała nam się oferta dla dzieci. Poza pięknymi pokojami, w których dzieci mogły miło spędzać czas, w pensjonacie zatrudniony był animator, który organizował dla dzieci różne gry i zabawy. W pomieszczeniach do tego przeznaczonych było kolorowo i znajdowały się w nich zabawki dostosowane do różnego wieku najmłodszych gości.

Podziękowałam bardzo koleżance za namiary na ten pensjonat, który ostatecznie wybraliśmy. Internetowo opłaciłam rezerwację. Za dwa tygodnie ruszamy na nasze pierwsze wspólne wakacje. Już nie możemy się z mężem doczekać tego wyjazdu. Nasze dzieciaki jeszcze sobie do końca nie zdają sprawy ile atrakcji na nie czeka nad morzem. Jesteśmy pewni, że będą bardzo zadowolone.

Scroll to Top