Złote kolczyki z cyrkoniami symbolem kobiecej elegancji

Ozdoby do uszu należą do tego rodzaju biżuterii, z którym wiele kobiet rzadko się rozstaje. Ulubione złote kolczyki, jeśli tylko są dyskretne, można nosić na co dzień, nawet wtedy gdy idziemy na trening albo zakupy. Modele bardziej awangardowe i wyraziste są zaś dodatkiem do zestawów wieczorowych. Podkreślają oryginalność stylu, przełamują klasyczne stylizacje i dodają im charakteru. 

Wysublimowane piękno złotych kolczyków z cyrkoniami

złote kolczyki z cyrkoniamiBezapelacyjnie złote kolczyki z cyrkoniami to doskonały wybór na ważne okazje, a także pomysł na idealny prezent. Jubilerzy i projektanci biżuterii proponują nie tylko klasyczne żółte złoto, ale także różowe czy białe, dzięki czemu zawsze możemy dobrać kolor idealny dla siebie. Szeroka gama kolorów złota i dobór odpowiednich kamieni szlachetnych sprawia, że biżuterię można dobrać zarówno pod karnację, kolor włosów czy do konkretnej kreacji. Wybierając odpowiednią parę kolczyków, warto skupić się na ich wyglądzie oraz naturalnym kształcie twarzy. Długie, wiszące kolczyki doskonale wyglądają przy okrągłej twarzy i optycznie ją wyszczuplają. Z kolei niewielkie wkrętki optycznie rozświetlają cerę i są gustownym dodatkiem do każdego stroju. W modelingu i wizażu styliści bardzo często wykorzystują wizualne możliwości złotych kolczyków z cyrkoniami, gdyż ich połysk dodatkowo rozświetla cerę i kreuje efekt subtelnej elegancji. Niezwykle dobrze i ponadczasowo prezentują się kolczyki wykonane z dwukolorowego złota, będące harmonią połączenia białego i żółtego złota, wzbogaconego o cyrkonie. Większość modeli cechuje również uniwersalność. Zawsze znajdziemy modele odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i nastolatek oraz młodszych dziewczynek. Ponadto, złoto jest kruszcem neutralnym dla ludzkiej skóry, gdyż nie wywołuje alergii. Z tego też powodu mogą nosić je nawet osoby, które nie tolerują innych metali.

Nie ma najmniejszej przesady w stwierdzeniu, iż złote kolczyki z cyrkoniami to nie tylko dopełnienie stroju, ale także idealna biżuteria, która podkreśla nasz indywidualny styl i naszą kobiecość. Są subtelne, zawsze eleganckie i zawsze można dopasować do nich naszyjniki, czy bransoletkę wraz z pierścionkiem.