Zaproszenia ślubne w ciekawym stylu boho

W końcu zdecydowaliśmy się wziąć ślub, co wiązało się z licznymi przygotowaniami. Dosyć szybko zaczęliśmy się zajmować różnymi rzeczami związanymi z tym wydarzeniem. Chcieliśmy mieć wszystko wcześniej przygotowane, aby tuż przed ślubem nie musieć się już niczym martwić i przejmować. Znaleźliśmy dogodny termin na ślub oraz salę, w której chcieliśmy zorganizować wesele. Nadszedł więc czas na zaproszenie gości.

Zamówienie dekoracyjnych zamówień na ślub

dekoracyjne zaproszenia ślubne bohoDosyć dużo czasu zajęło nam stworzenie listy osób, które chcemy zaprosić. Ślub jest dla nas niezwykle ważnym wydarzeniem. Chcieliśmy ten moment świętować z rodziną oraz przyjaciółmi. W końcu udało nam się stworzyć listę. Musieliśmy więc wybrać zaproszenia, jakie wręczymy tym osobom. Zależało mi na tym, aby wywrzeć na nich jak najlepsze wrażenie. Najbardziej spodobały mi się dekoracyjne zaproszenia ślubne boho. Taki styl od dawna mi się bardzo podoba. Czym się charakteryzuje taka papeteria? Przede wszystkim dominują w niej motywy naturalne, pojawiają się kwiaty, liście, gałązki. Takie wzory dodają zaproszeniom uroku. Zdecydowałam się na dosyć minimalistyczny oraz romantyczny wzór, ponieważ miałam wrażenie, że taki do nas najbardziej pasuje. Delikatne kwiaty układają się w piękny wzór, który przyciąga wzrok. W zaproszeniu dominuje pastelowa kolorystyka, która jest przełamana jedynie napisem. Bardzo podobają mi się takie stonowane kolory połączone z pięknymi, subtelnymi kwiatami. Całość wygląda niezwykle uroczo i pięknie. Zauważyłam, że zaproszenia zostały wykonane bardzo dokładnie i z dbałością o najmniejsze szczegóły, na czym mi bardzo zależało. Cenię sobie wysoką jakość. Chciałam również, żeby kupione przez nas zaproszenia spodobały się osobom, którym planowaliśmy je wręczyć. Umieściliśmy na nich najważniejsze informacje, czyli datę oraz miejsce ślubu i wesela.

Zapraszanie gości było dla nas bardzo ważnym etapem przygotowań do ślubu. Wiele osób bardzo się wzruszyło podczas tej chwili. Myślę, że udało nam się zrobić na nich dobre wrażenie. Wybrane przeze mnie zaproszenia zebrały sporo pochwał, z czego również się bardzo cieszę. Miałam nadzieję, że spodobają się one naszym gościom. Udało mi się znaleźć piękne zaproszenia w ciekawym i delikatnym stylu, opatrzone pięknym motywem kwiatowym.

Scroll to Top