Zakup parasola do ogrodu i balkonu

Kupiliśmy z mężem stół z krzesełkami do ogrodu. Planujemy w przyszłą sobotę zrobić grilla i zaprosić znajomych z pracy. Będzie to udane popołudnie. Problem tkwi w tym, że podobno ma bardzo mocno grzać słońce. Nie chcemy, by ktoś dostał udaru. Wpadliśmy na pomysł, że zakupimy sobie duży parasol, który ustawimy przy tym stole. Musimy teraz jechać szybko z mężem do sklepu, by kupić jakiś duży parasol. 

Wybór parasola do ogrodu i balkonu

parasole duże - ogrodowe i balkonoweNie wiedzieliśmy do jakiego sklepu mamy się udać. W naszej skrzynce pocztowej była akurat ulotka ze sklepu ogrodowego, na której było napisane dużymi literami: parasole duże – ogrodowe i balkonowe w atrakcyjnej cenie. Udaliśmy się tam, by coś ładnego i okazałego wybrać. mamy nadzieję, że nie będzie on drogi. Na miejscu okazało się, że ceny są bardzo przystępne. Było tam bardzo dużo parasoli i sami nie wiedzieliśmy, który konkretnie wybrać. Sprzedawca doradził nam, by wybrać taki średniej wielkości. Zapytał się przy okazji, czy mamy balkon. Oczywiście, że mamy i powiedział nam, że gdy parasol nie będzie nam potrzebny w ogrodzie, to możemy go postawić na balkonie. W sumie to nie jest zły pomysł. Postanowiliśmy go zakupić. Pozostał nam już tylko wybór koloru. Mamy jasnobrązowe krzesełka i stół, wiec postawiliśmy na czerwony parasol. Przy kasie okazało się, że dostaliśmy nawet rabat na niego, z czego bardzo się ucieszyliśmy. Nie udało nam się zapakować go do samochodu, więc ktoś ze sklepu nam go przywiezie. Wróciliśmy do domu i po następnej godzinie pracownik sklepu przywiózł nam nasz parasol. Od razu wzięliśmy się za jego ustawienie przy stole. Bardzo ładnie się on prezentował. Dawał dużo cienia. Teraz na pewno goście będą czuć się komfortowo, zresztą my również. Mamy bardzo nasłoneczniony ogród, więc parasol zdecydowanie pomoże nam się schronić przed słońcem.

Nadeszła sobota. Urządziliśmy grilla i czekaliśmy na znajomych. Z biegiem czasu zaczęli się schodzić. Posadziliśmy ich przy stole. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem naszego nowego parasola. Na pewno się przydał podczas imprezy. Wieczorem postanowiliśmy postawić go na balkonie. Następnego dnia z rana, gdy znowu słońce będzie mocno grzać, ochroni nas w pokoju, przed gorącymi promieniami. Jesteśmy bardzo zadowolenie z udanego i praktycznego zakupu.

Scroll to Top