Zagęszczarka z wymienionym silnikiem spalinowym

 

Poprzedni właściciel domu, który kupiłem zostawił w piwnicy sporo rzeczy. W garażu też dużo tego było, ale nie chciałem nic wyrzucać, tylko sprawdzić co mi się przyda. Udało mi się kupić dom obok znajomego, którego znałem od lat i byłem z tego powodu bardzo zadowolony.

Odkupienie od sąsiada silnika spalinowego do zagęszczarki

silnik spalinowy do zagęszczarkiZnalazłem zagęszczarkę, która była w całkiem niezłym stanie, ale brakowało jej silnika. Pewnie poprzedni właściciel go wyjął, gdyż nie potrzebował zagęszczarki a na silnik to pewnie znalazł inne przeznaczenie. Zagęszczarka akurat była mi potrzebna, więc uznałem, że ją zostawię. Musiałem tylko kupić jakiś używany silnik spalinowy do zagęszczarki i postanowiłem czegoś poszukać. Tego samego dnia odwiedził mnie sąsiad i się zainteresował tym co robię. Od razu zapytał o zagęszczarkę a ja wyjaśniłem mu, że potrzebuję silnika spalinowego, ponieważ bez niego nie będę mógł jej użyć. Sąsiad szeroko się uśmiechnął i powiedział, że ma pasujący silnik spalinowy, który może mi sprzedać w atrakcyjnej cenie. Zaintrygowało mnie to i od razu poszedłem z sąsiadem na jego posesję. Silnik spalinowy był w świetnym stanie a sąsiad zapewnił mnie, że go nie potrzebuje i chętnie mi odsprzeda. Znałem ceny takich silników, więc mogłem z nim negocjować, jednak nie było takiej potrzeby. Sąsiad za silnik spalinowy zażądał bardzo niskiej ceny i od razu dobiliśmy targu. Nawet zadeklarował mi pomoc przy montażu silnika w zagęszczarce i z niej chętnie skorzystałem.

W garażu i piwnicy znalazłem jeszcze więcej ciekawych i sprawnych rzeczy, które będą mi bardzo przydatne. Dzięki temu uniknąłem wielu wydatków, które z pewnością by mnie czekały. Szybko się zadomowiłem a świadomość, że obok mieszka ktoś znajomy zdecydowanie mi to ułatwiła.

 

Scroll to Top