Wysokiej jakości statuetki

W naszej bibliotece co roku organizujemy prestiżowy i uznany w naszym kraju konkurs literacki. Konkurs jest skierowany do wszystkich, mamy kategorie w różnych grupach wiekowych, a zadanie konkursowe polega na tym, aby napisać i wysłać do nas dowolna formę literacka. Celem konkursu jest literacka aktywizacja ludzi oraz odkrycie nowych, nieznanych nikomu talentów. Dzięki naszym hojnym sponsorom mamy dla laureatów bardzo ciekawe nagrody.

Zakup statuetek w dobrej cenie

statuetki na zamówienieMamy nagrody rzeczowe oraz finansowe, bowiem nasi sponsorzy nie skąpią pieniędzy na nasz konkurs. Warto jest wziąć w nim udział. Jest to konkurs bardzo prestiżowy i doceniany przez literatów. Z tego względu co roku dostajemy na nas konkurs masę prac. Sporo czasu zajmuje nam ich czytanie i wybór najlepszych dzieł. W każdej z kilku kategorii przyznajemy nagrody za trzy pierwsze miejsca. Zdarza się  również, że dodatkowo pragniemy jeszcze wyróżnić jakichś twórców. W tym roku sponsorzy byli jeszcze bardziej hojni i w związku z tym postanowiliśmy dodatkowo oprócz standardowych nagród rzeczowych i finansowych ufundować jeszcze pamiątkowe statuetki. Doszliśmy do wniosku, że dobrym pomysłem będzie wręczenie w każdej kategorii statuetki za trzy pierwsze miejsca – za miejsce pierwsze statuetki złotej, za miejsce drugie srebrnej, a za miejsce trzecie oczywiście brązowej. Zaczęliśmy szukać firmy, która przygotowałaby dla nas odpowiednie statuetki na zamówienie. Chcieliśmy zamówić statuetki w kształcie gęsiego pióra, z wygrawerowanymi standardowymi informacjami na temat konkursu, takimi jak nazwa konkursu, miejsce oraz data. Bardzo zależy nam na wysokiej jakości statuetek, aby prestiżowy konkurs był odpowiednio nagradzany. Po długich poszukiwaniach udało nam się firmę, która produkowała bardzo wysokiej jakości statuetki i zgodziła się dla nas wyprodukować dokładnie takie statuetki, na jakich nam zależało.

Wysokiej jakości statuetki, odpowiednio spersonalizowane, są doskonałym pomysłem na pamiątkowe nagrody w prestiżowym konkursie. Dzięki takim nagrodom znacznie wzrasta ranga konkursu i więcej uczestników pranie wziąć w nim udział, by pochwalić się wspaniałymi statuetkami. Wiele działających na rynku firm może dla nas wyprodukować wspaniałe statuetki w dowolnym wzorze i bardzo korzystnej cenie.

Scroll to Top