Wygrawerowana skrzyneczka na piwo w prezencie

Mam kolegę, który uwielbia różnego rodzaju gadżety. W związku z tym, że zbliżają się jego urodziny i to trzydzieste, więc całkiem okrągłe, postanowiłam zrobić mu wyjątkowy prezent. Prezent miał być zabawny, ale jednocześnie praktyczny i nadający się do użytkowania.

Przydatność skrzynki na piwa z grawerem

skrzynka na piwo z graweremPomyślałam, że skrzynka na piwo z grawerem może być bardzo trafnym pomysłem. Kolega bardzo lubi pić piwo. Poza tym zbliża się sezon piłkarski a on jako wielki kibic mógłby się pochwalić wśród znajomych niezbędnikiem każdego kibica – skrzynką na piwo. Zastanawiałam się tylko czy powinnam wygrawerować na skrzynce jego imię czy tylko hasło lub sentencję. Bardzo zależało mi na tym, aby prezent był strzałem w dziesiątkę. Znalazłam sklep internetowy z tego typu gadżetami. Wybór był naprawdę spory. Skrzynki drewniane i metalowe do wyboru, z czterema lub sześcioma przegródkami i z otwieraczem w komplecie. Wybrałam skrzynkę drewnianą w której piwo stało prosto a butelki nie przechylały się na bok – to jest bardzo istotne. Taka skrzynka na piwo oprócz tego, że jest stojakiem na alkohol, jest także elementem dekoracyjnym, który świetnie ozdabia salon lub kuchnię. Drewniana rączka ze stabilną konstrukcją pasuje praktycznie do każdego wnętrza. Grawer wykonano mi niemalże od ręki, tym bardziej byłam uszczęśliwiona i zadowolona z przebiegu sytuacji. Samo przyjęcie urodzinowe kolegi odbyło się w naszym ulubionym klubie. Zaproszonych było prawie trzydziestu gości. Wszyscy przyszli z prezentami, ale to mój podarunek był najbardziej oryginalny. Oczywiście, że każdy go ucieszył, ale to skrzynka na piwo z grawerem ode mnie zrobiła największą furorę – szczególnie w gronie mężczyzn. Oprócz mojego prezentu kolega dostał także alkohol, który od razu włożył do swojej nowej skrzynki. Kilka dni później, gdy go odwiedziłam w domu widziałam, że skrzynka stoi na honorowym miejscu obok sofy. W środku niej jest jego ulubione piwo. Sam przyznał, że to najbardziej trafiony prezent podczas jego urodzin.

Prezent w postaci takiego gadżetu jest nie tylko podarunkiem, ale także ozdobą i wystrojem pomieszczenia. Ponadto, dzięki posiadanej rączce można zabrać skrzynkę w dowolne miejsce – na ryby, piknik, grilla do znajomych czy nad jezioro. Zatem skrzynka oprócz ozdobnej pełni wiele przydatnych funkcji.