Wprowadzenie do oferty sportowych sukienek

Prowadziłem sklep z odzieżą sportową. Moja oferta była kierowana do wszystkich i dlatego też poza markową odzieżą oferowałem tańsze rozwiązania. Spodnie dresowe były do kupienia już za kilkadziesiąt złotych. Dzięki temu właśnie tak dobrze mój interes prosperował, bo byłem otwarty na potrzeby wszystkich klientów bez względu na ich zasób portfela.

Sklep z modnymi sukienkami w sportowym stylu 

sukienka sportowaW moim sklepie pojawił się przedstawiciel firmy produkującej odzież. Początkowo byłem dość sceptycznie nastawiony do rozmowy z tym człowiekiem, ale dałem mu szansę i dobrze zrobiłem. Wszystko dlatego, że sam szukałem kontrahentów i nie byłem przyzwyczajony do tego, że ktoś odwiedza mnie. Największą dumą firmy produkcyjnej, którą reprezentował ten przedstawiciel była sukienka sportowa, którą przedstawiciel przywiózł ze sobą na spotkanie. W moim sklepie sukienek nie było, ale zacząłem się zastanawiać, ponieważ wiele kobiet do mnie zaglądało i miałem pewność, że taką sukienką się zainteresują. Sukienka była wykonana z bardzo dobrego materiału, który nadawał się na gorące dni. Sukienka była lekka, zwiewna i posiadała kieszenie na zamek. Ściągacz w pasie był doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza, że ta sukienka produkowana była w rozmiarze uniwersalnym. Zdecydowałem się złożyć zamówienie. Chciałem prowadzić sklep z modnymi sukienkami w sportowym stylu, bo przecież taki właśnie styl był u mnie dostępny. Na początek zamówiłem sto sukienek, ponieważ musiałem sprawdzić, czy klientki będą zainteresowanie. Nowa oferta w moim sklepie przyciągnęła sporo osób a sukienki wzbudzały nie małe zainteresowanie. Wiedziałem już, że podjąłem słuszną decyzję godząc się wtedy na rozmowę z tym przedstawicielem handlowym. Z czasem sukienki stały się najchętniej kupowane przez klientki a nowa oferta wprowadzona do mojego sklepu zdecydowanie okazała się korzystna.

Z biegiem czasu oczywiście w ofercie posiadałem więcej modeli sportowych sukienek. Nawet powstał osobny dział ze sportową odzieżą damską. Ceny były mocno zróżnicowane i dlatego właśnie moim sklepem było tak ogromne zainteresowanie. Znałem się na handlu i potrafiłem sobie doskonale radzić. Dlatego właśnie tak dobrze zarabiałem i ludzie chcieli dla mnie pracować, ponieważ zarobki były bardzo wysokie.

Scroll to Top