Wieczór kawalerski na Śląsku

Przed ślubem mamy wiele rzeczy do zaplanowania. Musimy wybrać kościół i załatwić wszelkie formalności z tym związane. Poszukiwania odpowiedniej Sali weselnej również zajmują trochę czasu. Nie wspominając o kupnie sukni ślubnej, garnituru, wyborze stroików i samochodu do ślubu. Czeka nas też wypełnianie zaproszeń i zakup tortu.

Śląsk – ciekawe miejsce na wieczór kawalerski

wieczorki kawalerskie śląskNie możemy jednak podczas całego tego zamieszania zapomnieć o zorganizowaniu wieczoru kawalerskiego. Jest to dobra okazja, by wśród przyjaciół, pożegnać się ze stanem wolnym. Najczęściej za jego organizację odpowiada świadek pana młodego. Jeśli chodzi o wieczorki kawalerskie Śląsk oferuje wiele interesujących miejsc na jego organizację. Nie każdy wybiera wersję ze striptizerką i piciem mnóstwa alkoholu. Wiele osób decyduje się podczas wieczoru kawalerskiego zagrać w paintballa. Popularne robią się też imprezy tematyczne. Na Śląsku wiele firm oferuje organizację oryginalnego wieczoru kawalerskiego. Powinna to być impreza, którą zapamiętamy na długo. Niekoniecznie z powodu ilości wypitego alkoholu. Powinniśmy zaplanować coś wyjątkowego, coś, czego nie robimy na co dzień. Wiele osób decyduje się na przeżycia ekstremalne. Popularne robią się skoki na bungee czy ze spadochronem. Będzie to na pewno niezapomniane doświadczenie dla przyszłego pana młodego. Wieczór można spędzić spokojnie – pójść na kręgle czy do escape roomu. Na zabawę w klubie również znajdzie się czas. Na Śląsku znajdziemy wszystko to i jeszcze więcej.

Pamiętajmy, że impreza powinna być zorganizowana odpowiednio wcześniej przed ceremonią ślubną. Najczęściej jest to ostatni weekend przed ślubem. Przyszły pan młody musi mieć czas, by ochłonąć po emocjach, których dostarczyła mu impreza i być w stanie z godnością złożyć przysięgę ślubną.