Usuwanie cieni pod oczami

Nigdy nie miałam szczególnych problemów z moja skórą. Starałam się o nią dbać. Nie zapominałam o codziennych rytuałach pielęnacyjnych.Podstawą dla mnie był odpowiedni demakijaż i przygotowanie twarzy do snu. Stosowałam serum, krem do twarzy i pod oczy oraz tonizowałam skórę, by przywrócić odpowiednie PH. Jednak nie ze wszystkim potrafiłam sobie poradzić.

Walka z cieniami w okolicach oczu

redukcja cieni pod oczamiMoim największym problemem były okropne sińce pod oczami. Nie dało się ich nawet przykrywać podkładem, zawsze się wyróżniały i szpeciły mnie. Jak patrzyłam na zdjęcia, to na każdym było to widoczne. Spędzało mi to sen z powiek, ponieważ odczuwałam okropny dyskomfort z tego powodu, że ciężko komukolwiek sobie to wyobrazić. Pomyślałam, że jedynie redukcja cieni pod oczami w jakimś profesjonalnym gabinecie pomoże rozwiązać mi ten problem. Bo żadne kremy na sińce nie działały, ani sposoby znalezione w internecie. Nie wiedziałam już co robić, więc zapisałam się na zabieg. Dowiedziałam się, że sińce mam dlatego, ponieważ skóra wokół oczu jest niezwykle cienka. Kosmetyczka zaproponowała mi zabieg przy użyciu kwasu hialuronowego, aby cera nabrała kolorytu i troszkę odbiła się od oczodołów. Oczywiście, że się zgodziłam, ponieważ jak najszybciej chciałam mieć problem z głowy. Wybrałam bezpieczny i sprawdzony salon,dlatego byłam pewna, że wszystko zostanie przeprowadzone jak najlepiej. Kosmetyczka od razu przeszła do zabiegu. Na początku dostałam znieczulenie w formie maści, ponieważ nie przepadam za nawet najmniejszym bólem, zwłaszcza przy oczach. Następnie trzeba było wybrać odpowiednią ilość preparatu. Okazało się, że wystarczył mililitr. Zabieg przebiegał komfortowo i sprawnie. Po chwili wszystko już było skończone, a mnie nic nie bolało ani przez chwilę. Efekt mogłam zauważyć od razu, gdy kosmetyczka podała mi lusterko do ręki.

Jak tylko spojrzałam w lustro, byłam zachwycona. Oczywiście najlepiej wszystko wyglądało dopiero następnego dnia, jak ślady po iniekcji zniknęły. Nie mogłam się nadziwić, że udało mi się pozbyć problemu. Moje sińce zniknęły. Dzięki temu cała twarz wyglądała o wiele promienniej. Wcześniej byłą taka przygaszona i zmęczona. Byłam niezwykle zadowolona z przebiegu zabiegu. Od razu poczułam się lepiej w swoim ciele.