Uprzejmość firm piorących kanapy w Warszawie

Zbliżały się moje trzydzieste urodziny. Jako, że to takie okrągłe, chciałam je wyprawić uroczyście i inaczej, niż zwykle – czyli w większym gronie. Miałam już pomysł kogo i ile osób zaprosić, ale cały czas się zastanawiałam czy wyprawić urodziny w domu czy w lokalu. Lubię przygotowywać tego typu imprezy, ale tym razem pomyślałam, że mogłabym zamówić catering, co zdecydowanie by mnie odciążyło.

Profesjonalnie wyprana kanapa w Warszawie

pranie kanap w WarszawieJak pomyślałam, tak zrobiłam. Opcja z imprezą w moim przestronnym mieszkaniu jak najbardziej mi odpowiadała. Plusem był catering, który chciałam zamówić. Zostało mi tylko sprzątanie. Pranie kanap w Warszawie jest usługą dość popularną wśród moich znajomych, także kiedy spojrzałam na mój narożnik w salonie stwierdziłam, że trzeba coś z tym zrobić. Praniem kanap w Warszawie zajmuje się kilka firm. Mam jedną jednak, która została mi kiedyś polecona przez koleżankę. Zadzwoniłam tam i na moje szczęście okazało się, że mają wolny termin w ciągu najbliższych dni, także miałam pewność, że przed urodzinami odświeżę ten mebel. Niestety nie spodziewałam się, że zaraz po przyjęciu będę musiała ponownie go czyścić. Mój przyjaciel rozlał na narożniku kawę a przyjaciółka upuściła na niego kawałek pizzy. Szczerze mówiąc mogłam się tego spodziewać, ponieważ zawsze coś się musi wydarzyć w naszym towarzystwie. Nie byłam zła. Na początku się śmiałam, ponieważ wydało mi się to zabawne na swój sposób. Nie byłam jedynie zadowolona z faktu, że znów muszę zainwestować w pranie kanapy. No cóż miałam jednak zrobić. Po imprezie zadzwoniłam ponownie do firmy sprzątającej, która zajmowała się praniem kanap w Warszawie. Była to ta sama ekipa, która czyściła mi narożnik w zeszłym tygodniu, dlatego sami się zdziwili, że ponownie dzwonię w tej samej sprawie. Kiedy wyjaśniłam im w czym rzecz postanowili, że w związku z zaistniałą sytuacją dadzą mi zniżkę na usługi w swojej firmie. Bardzo mnie to ucieszyło i odzyskałam wiarę w dobrych ludzi.

Ta historia nauczyła mnie dwóch istotnych rzeczy. Po pierwsze nie ma sensu wykonywać czynności piorących żadnych kanap ani łóżek przed imprezą, gdy ma się zamiar zaprosić ponad dwadzieścia osób do mieszkania. Po drugie warto być wiernym firmie, która świadczy tego typu usługi, ponieważ i oni mogą Cię docenić jako klienta, ofiarując chociaż albo i aż zniżkę.

Scroll to Top