Uniwersalny parawan do łazienki

Odkąd pamiętam, nie mogłam doczekać się, kiedy zamieszkam w swoim mieszkaniu. Gdy moje marzenie się spełniło, bardzo się cieszyłam z tego powodu. Już jako mała dziewczynka dbałam o wszelkie detale, które miały na wszystko wpływ. Przecież nie bez powodu nasi rodzice mówią, że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego warto na nie zwracać uwagę.

Drobne zmiany w mieszkaniu za pomocą parawanu

parawany do łazienkiŁazienka w moim mieszkaniu była dość duża, dlatego chciałam oddzielić wannę od toalety. Kiedyś bardzo podobało mi się, gdy była taka krótka ścianka. Moja przyjaciółka, Karolina, podsunęła mi pewno rozwiązanie. Podobno coraz więcej osób wybiera parawany do łazienki. Dlatego też zaczęłam się bardziej interesować tym tematem. Okazało się, że dzięki parawanom w łatwy sposób można ożywić każde pomieszczenie, co było dla mnie ogromnym plusem. Wystarczyło wybrać ciekawy wzór do łazienki, co wbrew pozorom nie przyszło mi wcale tak prosto. Na stronie internetowej znalazłam tyle ładnych modeli, że kilka dni zajęło mi ostateczny wybór. Nigdy nie lubiłam podejmować szybko decyzji, stąd taka sytuacja. W zależności od wielkości pomieszanie, w którym ma znajdować się parawan, należy wybrać odpowiedni wymiar. W mojej łazience bez najmniejszego problemu zmieściłby się pięcioczęściowy parawan i zostałoby jeszcze troszkę miejsca, ale mimo to zdecydowałam się na mniejszy parawan, który składał się z trzech części. Muszę przyznać, że moja przyjaciółka miała rację, że czasami lepiej poszukać rozwiązań, które nie zmuszają nas do remontów. Wracając jednak do tematu parawanów to uważam, że pełnią nie tylko funkcję ozdobną, dekoracyjną, ale dzięki nim można ukryć coś, czego nie chcemy, aby ktokolwiek widział. Obecnie jest tyle dostępnych wzorów, że nawet najbardziej wymagająca osoba, znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Osobiście uważam, że model parawanu, który wybierzemy, powinien pasować do pomieszczenia, w którym ma się znajdować. 

Dzięki tej sytuacji nauczyłam się, że czasami lepiej poszukać innego wyboru, który może nas bardziej zachwycić niż początkowe plany. Nie należy zamykać się na nowości czy podpowiedzi od znajomych, bo sami nie jesteśmy w stanie wyśledzić nowych technologii. Ceny parawanów są zazwyczaj zależne od tego z ilu części będą się składały, czyli krótko mówiąc od wymiarów.

Scroll to Top