Uniwersalne pakiety Microsoft Office 365

Komputery osobiste zostały opanowane przez system operacyjny Microsoft Windows. Jest on niepodważalnym liderem na rynku. Sukces zawdzięcza nie tylko samemu systemowi operacyjnemu ale także aplikacji, które wypuszcza na swoja platformę. Microsoft Office 365 to pakiet aplikacji on Microsoft, który swoją funkcjonalnością może zainteresować niejednego użytkownika komputerów osobistych, a także użytkowników komputerów Apple.

Zawartość pakietu Microsoft Office 365

pakiety microsoft office 365Już od wczesnych lat szkolnych uczniowie oswajają się z systemem operacyjnym Microsoft Windows. Jego nieodłączną częścią jest pakiet biurowy oraz najnowsze pakiety Microsoft Office 365. Oferują  one w abonamencie programy, które w swojej klasie nie mają sobie równych. Szeroko rozumiany Microsoft Office 365 składa się z aplikacji oraz usług. Przede wszystkim są to programy edytorskie. Word to potężne narzędzie do redagowania i edytowania tekstów małych i dużych. PowerPoint pozwala na przygotowanie prezentacji multimedialnych. Narzędzie obliczeniowe Excel to ewenement na skale globalną, gdyż jest to bardzo prosty program do obliczeń matematyczno-statystycznych, który stosuje się dosłownie wszędzie. Access to narzędzie programistyczne pozwalające na tworzenie relacyjnych baz danych w oparciu o język MySQL. Najpopularniejszym programem pocztowym na świecie jest zawarty w pakiecie Microsoft Office 365 Outlook, pozwalający na efektywne zarządzanie pocztą, tworzenie bazy kontaktów oraz filtrowanie wiadomości. Jedną z usług dostarczanych w ramach pakietu jest usługa One Drive, która pozwala na bezpieczne przechowywanie plików w chmurze oraz na dost,ep do nich z każdego zakątka świata, gdzie tylko jest dostęp do internetu. Microsoft Office 365 oferuje również usługę połączeń głosowych znaną jaki Skype. Niegdyś najpopularniejszy komunikator do dziś jest najlepszym narzędziem do przeprowadzania konferencji przez internet z ludźmi z całego świata. A wszystko to dostępne w pakietach dostosowanych do potrzeb klienta.

Sukces Microsoft’u jest obecny po dziś dzień i nie zanosi się na to by Linuks czy MacOS w najbliższym czasie były w stanie zagrozić monopoliście. Szczególnie, gdy ten pozwala użytkownikom konkurencji na korzystanie ze swoich aplikacji pod postacią Microsoft Office’u 365, który można używać na tych systemach poprzez dowolną przeglądarkę internetową, oczywiście po wykupieniu abonamentu.

Scroll to Top