Ubieramy mamy karmiące piersią

Narodziny maluszka to w każdym domu jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Z niecierpliwością oczekujemy tej pięknej i jedynej w swoim rodzaju chwili. Jednak jeszcze zanim Nasz kochany szkrab pojawi się się na świecie borykamy się z wieloma problemami odnoście zakupu wszystkich niezbędnych ubrań i gadżetów dla dziecka. W tym całym szale zakupowym warto jest, aby młoda mama pomyślała również o sobie i zaopatrzyła się w ubrania, które będą bezproblemowe przy karmieniu piersią.

Ubieramy mamy karmiące piersią

odzież do karmieniaKiedy Nasze dziecko pojawi się już na świecie przez pierwsze tygodnie staramy się dostosować do nowej sytuacji. Próbujemy stworzyć jakiś plan dnia, żeby łatwiej było funkcjonować Nam-mamom, jak i maleństwu, które przede wszystkim na początku próbuje tak jak i My oswoić się z nową sytuacją. Jest dużo rzeczy, które mogą Nas zachwycać i dawać dużo radości, jednak są też takie, na które potrzebujemy dużo czasu, ponieważ sprawiają Nam trudności. Przez pierwsze spędzone z Naszym wyczekiwanym szczęściem ważne jest, aby karmienie piersią było wygodne dla mam i dla dziecka. Warto jest więc już przed porodem zaopatrzyć się w odzież do karmienia, która będzie pozwalała na dyskretne odsłonięcie piersi i spokojne nakarmienie maluszka. Od razu należy zauważyć, że jakość odzieży idzie do góry wraz z ceną. Przede wszystkim należy tu obalić mit o matkach, które chodzą po domach w rozciągniętych dresach i nie umytych, rozczochranych włosach. Coraz więcej młodych mam to zadbane, eleganckie kobiety, które przykuwają dużą wagę do swojego stroju i wyglądu. Niezbędnym elementem każdej szafy młodej mamy są bluzki ze specjalnym przeznaczeniem do karmienia piersią. Idealnie sprawdzają się jako dodatek do stylizacji dziennych, jak i na wieczorne wyjścia. Świetnie współgrają ze spódniczkami, jeansami, czy też legginsami. Bluzki do karmienia kosztują nieco więcej niż standardowy t-shirt, jednak ten zakup z pewnością się Nam opłaci.

Materiał z jakiego wykonuje się ten produkt to najczęściej bawełna, wiskoza i bambus. Wszystkie z nich są oddychające i posiadają odpowiednie atesty, bo przecież najważniejsze jest zdrowie mamy i maluszka. Kiedy mamy na sobie wygodne i praktyczne ubranie nie musimy rezygnować z aktywnego trybu życia jaki prowadziliśmy do tej pory, możemy być spełnione i szczęśliwe każdego dnia.

Scroll to Top