Szukanie bogatego i uczciwego sponsora

Rodzimy się w różnych rodzinach, jedni w bogatych inni w biednych. Wszyscy marzą o życiu w dostatku lub chociażby na średnim poziomie. Każdy chciałby skończyć szkołę, ciekawe studia, jednak nie każdy może sobie na to pozwolić. Są osoby, które mają wszystko podane na przysłowiowej srebrnej tacy, ale są też tacy, co na własny sukces muszą zapracować samodzielnie. Jak to powiedział Bolesław Prus w „Lalce”, co dla jednych jest podłogą , to dla innych jest sufitem.

Poszukiwania bogatego i uczciwego sponsora

szukam uczciwego bogatego sponsoraJak wiemy wszyscy sponsoring to odpłatne przysporzenie korzyści majątkowych w  pieniądzach, rzeczach lub usługach.  Jest to dziedzina życia, która od lat budziła kontrowersje. Bo jak można kochać kogoś lub być z kimś dla korzyści majątkowych. Osoby pałające się taką profesją często były piętnowane i źle oceniane. Nikt nie analizował tego, dlaczego tak się dzieje, czy też jaka jest przyczyna takich czy innych zachowań. W chwili obecnej stajemy się coraz bardziej nowocześni, a co się z tym wiąże wydaje nam się, że coraz bardziej tolerancyjni. Więc ogłoszenia typu: szukam uczciwego bogatego sponsora, już nikogo nie szokują. Często nawet wspaniałomyślnie współczujemy takiej osobie i zastanawiamy się co ją pchnęło do takiego kroku. Pragnę również nadmienić, że anonsy typu: szukam uczciwego bogatego sponsora, wbrew pozorom, nie dotyczą tylko kobiet, coraz częściej w ten sposób ogłaszają się również mężczyźni. Przy czym rozpiętość  wieku zadziwiła by niejedną osobę. Różne przyczyny powodują to, że ludzie decydują się na taki krok, który ma im zapewnić przypływ gotówki. Czasami są to złe warunki materialne, czasami ciężka choroba kogoś bliskiego, może to być też problem z realizacją własnych marzeń czy potrzeb. Czasami może to być również chęć spróbowania czegoś nowego, innego lub też zwykła brawura. Jedno jest pewne zawsze zakładamy, że to rozwiązanie tylko na chwilę.

Myślę, że przytaczając swoje argumenty pozwoliłam państwu zrozumieć sedno problemu. Musimy się pogodzić z tym, że ogłoszenia typu: szukam uczciwego bogatego sponsora będą pojawiać się w naszym życiu i nauczyć się z tym funkcjonować. Każdy człowiek zasługuje na to, aby żyć po swojemu, realizować swoje marzenia i mieć swoje miejsce na ziemi. Tylko sposób realizacji marzeń może być różny.

Scroll to Top