Sprawdzone wózki dziecięce

Dla wielu rodziców pojawienie się na świecie dziecka wywraca ich życie do góry nogami. Od teraz liczy się przede wszystkim maluch i jego potrzeby. Jeszcze przed jego narodzinami, rodzice kompletują wyprawkę, w której znajdziemy same najpotrzebniejsze rzeczy. Najczęściej jest to łóżeczko ze szczebelkami, ubranka, smoczki i wózek.

Czy wózek dla dziecka jest konieczny?

dziecięce wózki spacerowe 4babyKiedy maluchy się rodzą, są całkowicie bezradne i zdane na opiekę rodziców. Jedyne co potrafią to ssać i płakać. Kości dziecka są bardzo delikatne i trzeba uważać na to, w jaki sposób się malucha nosi i przewozi, ponieważ łatwo o zniekształcenia czy urazy. Przez pierwsze lata życia dziecka, najbezpieczniejszym środkiem transportu dla malca jest wózek. Od urodzenia do około szóstego – siódmego miesiąca życia jest to wózek głęboki, a potem można brzdąca przenieść do spacerówki. Jednak wybór najlepszego modelu dla malucha nie jest taki prosty, bo w sklepach znajdziemy ich bardzo dużo. Dla starszych maluchów, najlepsze są dziecięce wózki spacerowe 4baby, które należą do jednych z najlżejszych. Mają aluminiowe stelaże wzmacniane w newralgicznych miejscach i lekkie koła. Dzięki temu ich całkowita waga sięga od pięciu do dziesięciu kilogramów, w zależności od wyboru modelu. Waga wózka jest bardzo ważna, ponieważ kiedy wsadzimy do niego malucha i na przykład zrobimy zakupy, to może się okazać, że ciężko nim kierować. Im będzie lżejszy, tym lepiej dla mamy, która przeważnie go prowadzi. Bez wątpienia wózek spacerowy jest koniecznym elementem na spacerze, bo dzieci w tym wieku nie są w stanie jeszcze dużo chodzić i spacer może się skończyć noszeniem malucha na rękach. Mając wózek nie musimy się o to martwić, bo w każdej chwili możemy do niego wsadzić malucha i jechać nawet na długi spacer. Ponadto w spacerówce maluch może się przespać, bo jest regulowane oparcie.

Firma 4baby jest znaną i też dość często wybieraną marką wózków dla dzieci, ponieważ cieszą się one opinią niezawodnych i lekkich. Wózki tej marki mają nowoczesny wygląd, bogate wyposażenie i po złożeniu nie zajmują wiele miejsca, dzięki czemu zmieszczą się do każdego auta. W komplecie ze spacerówką, rodzice otrzymują moskitierę przeciw owadom i dopasowaną folię przeciwdeszczową, która osłania cały wózek.

Scroll to Top