Sklep w aplikacji mobilnej

Prowadzenie swojego własnego biznesu nie ogranicza się jedynie na skupieniu swojej uwagi wokół branży, której dotyczy nasza firma. Musimy przede wszystkim być dobrze rozeznanym w kwestii nowoczesnej technologii, która otacza nas na co dzień i która jednocześnie może mieć bardzo znaczący wpływ na rozwój naszej firmy. 

Aplikacja mobilna dla firm

tworzenie aplikacji na urządzenia mobilneKilka lat temu razem z moją siostrą postanowiłyśmy rozkręcić swój własny biznes, który pozwoliłby nam przekształcić naszą pasję w zarobek. Magda, czyli moja siostra doskonale radzi sobie z szyciem ubrań. Już jako mała dziewczynka uwielbiała przerabiać swoje ubrania, a kiedy stała się nastolatką nasza babcia nauczyła ją szycia na maszynie. Ja z kolei kocham projektować i zawsze marzyła mi się kariera właśnie projektantki ubrań. Dlatego wpadłyśmy na pomysł, że założymy mała firmę, która będzie produkowała oryginalne ubrania zaprojektowane i wykonane przez nas, ale i także realizowała indywidualne projekty na zamówienie. Początkowo sprzedawałyśmy ciuchy na aukcjach internetowych, z czasem też założyłyśmy swój własny sklep internetowy, ale to wciąż było za mało. Dopiero własna aplikacja na telefony pozwoliła rozwinąć skrzydła naszej firmie. Tworzenie aplikacji na urządzenia mobilne stanowi jednak nie lada wyzwanie, a nam zależało przede wszystkim na profesjonalnej aplikacji. W internecie znalazłyśmy firmę oferującą usługi tworzenia aplikacji mobilnych. Już po pierwszym kontakcie z firmą i wstępnych rozmowach wiedziałyśmy, że udało nam się trafić na prawdziwych profesjonalistów. Cała współpraca przebiegła lepiej niż początkowo zakładałyśmy. Programiści doskonale rozumieli nasze potrzeby i założenia, a czasami kiedy przedstawiali jakiś pomysł miałam wręcz wrażenie, że czytają w moich myślach. Naszym planem było stworzenie czystej, estetycznej i utrzymanej w modnej szacie graficznej aplikacji zezwalającej na natychmiastowe zakupy w naszym sklepie. Zależało nam również na tym, aby aplikacja ta działała płynnie również na starych modelach telefonu i właśnie taką appkę otrzymałyśmy.

Prowadzenie sklepu internetowego, jest niezwykle ważną kwestią, ale jak wiadomo nie wszystkie telefony pozwalają na płynne działanie takich stron zwłaszcza kiedy znajduje się na nich wiele zdjęć. Często może się to kończyć zacinaniem telefonu i niejako odstraszeniem potencjalnego klienta. Aplikacja mobilna z kolei umożliwia płynne, szybkie i wygodne zakupy dla każdego bez względu na to, jaki telefon posiada.  

Scroll to Top