Różowa sukienka na urodziny

Osiemnaste urodziny zawsze są wyjątkowym wydarzeniem, które młodzi ludzie chcą uczcić w nietypowy sposób. W zależności od tego, jaki kto ma charakter i upodobania, taką imprezę będzie organizował. W naszym dom od kilku miesięcy również panuje istne szaleństwo, bo w maj moja siostra będzie kończyć osiemnaście lat. Rodzice szykują dla niej wyjątkowe wydarzenie, na które zaproszonych jest blisko pięćdziesiąt osób z grona rodziny oraz znajomych. 

Sukienka na osiemnastkową imprezę

dopasowana sukienka damska różowaW tym roku szykujemy się na wyjątkową imprezę na sali. Moja siostra kończyć będzie osiemnaście lat i z tej okazji zapraszamy rodzinę oraz znajomych. Wszyscy chcemy, żeby impreza była niezapomnianym wydarzeniem. Najbardziej przeżywa to wszystko moja siostra. Teraz, właśnie, szuka pomysłu na odpowiednią kreację na imprezę. Pomagałam jej w tym i przeglądałyśmy wiele stron i sklepów, gdzie pokazywane były najlepsze kreacje na imprezy osiemnastkowe. Większość z nich ma odważne kolory i kroje, w końcu nie jest to eksluzywne wydarzenie, tylko impreza wprowadzająca młodego człowieka w dorosłość. Dlatego na ten moment pomysłem na imprezą kreację, który chyba ostatecznie zrealizujemy, jest dopasowana sukienka damska różowa. sięgająca gdzieś do połowy kolan. Mojej siostrze najbardziej spodobał się pudrowy róż, który jest dość stonowany i niezbyt krzykliwy. Sukienka pięknie podkreśla zgrabną sylwetkę. Sama w sobie jest dość skromna, bo poza delikatną koronką przy wykończeniach, nie ma w niej żadnych innych dodatków. Sam materiał jest jednolity zarówno pod względem faktury, jak i kolorystyki. Jeżeli moja siostra ostatecznie zdecyduje się właśnie na tę różową sukienkę, to pozostanie nam znalezienie do niej butów i pozostałych dodatków. Na końcu ustalimy jaką zrobimy siostrze fryzurę, a ja zajmę się makijażem. Siostra jest blondynką, różowa sukienka będzie do niej pasować idealnie. 

Różowa sukienka o dość odważnym kroju, może być doskonałym pomysłem na osiemnastkową kreację. W końcu osiemnaście lat kończy się tylko raz w życiu i warto taką okazję świętować w wyjątkowy sposób. Moi rodzice organizują dla mojej siostry huczną imprezę na sali. Są na nią zaproszeni zarówno znajomi, jak i część rodziny. Rodzice zajęli się przygotowaniami, a my z siostrą planujemy, jak ona będzie wyglądała na imprezie. 

Scroll to Top