Prowadzenie szkoleń sprzedażowych

Swoją przygodę ze sprzedażą zacząłem zaraz po szkole średniej. Zatrudniłem się w sklepie motoryzacyjnym i już wtedy wiedziałem, że mam smykałkę do handlu. Z czasem rozwijałem swoje umiejętności i przez to też rozpocząłem pracę w jednej z największych firm telemarketingowej w Trójmieście. Tam miałem możliwość rozwinąć się jeszcze bardziej.

Najlepszy w Trójmieście trener sprzedaży

szkolenia sprzedażowe w TrójmieściePrzez pięć lat pracy w telemarketingowej nauczyłem się tak wiele, że byłem najlepszym sprzedawcą. Awansowałem na koordynatora grupy. Chciałem więcej, ale firma już nie miała mi nic do zaoferowania, bo było to najwyższe do sięgnięcia stanowisko. Było mnie stać na wiele i szef o tym też wiedział. Dlatego wezwał mnie do siebie na rozmowę. Zaoferował mi, żebym prowadził szkolenia sprzedażowe w Trójmieście, bo świetnie się na tym znam i na pewno wiele firm będzie zainteresowanych współpracą ze mną. Szef miał rację. Wiedziałem, że potrafię doskonale poprowadzić szkolenie ze sprzedaży. Przygotowywałem wszystkich pracowników ze swojej grupy i dzięki szkoleniu każdy z nich osiągał bardzo wysokie wyniki sprzedażowe. Założyłem własną firmę i zrobiłem certyfikaty. Stałem się trenerem sprzedaży a pierwsza firma, która chciała ze mną współpracować to była ta, w której tak wiele się nauczyłem. Szef mi podczas rozmowy już powiedział, że będzie ze mną współpracował, bo chce, żeby jego sprzedawcy przez cały czas osiągali tak wysokie wyniki. Początki nie były łatwe, ponieważ musiałem przygotować sobie odpowiednie materiały do prowadzenia szkolenia. Przygotowanie slajdów i pokazów zabrało najwięcej czasu. Wydrukowałem jeszcze materiały dla uczestników szkolenia sprzedażowego i mogłem ruszyć do dzieła. Potrafiłem odpowiednio przekazać swoją wiedzę, co dawało mi gwarancję sukcesu. Z moich szkoleń korzystało coraz więcej firm i w całym Trójmieście zrobiło się o mnie głośno. Udało mi się osiągnąć swój cel.

Często bywałem na różnych konferencjach, ponieważ byłem jedną z osób, które chętnie zapraszano. Rozszerzyłem zakres działania o miasta w całym województwie. Prowadziłem bardzo dużo szkoleń i postanowiłem wziąć sobie kilka dni wolnego. Zasłużyłem na odpoczynek po trzech latach nieustannego prowadzenia szkoleń. Zdecydowałem się na wyjazd na urlop do Hiszpanii.