Projektowanie ciekawego logo

Kiedy myślałem o naszym kogo to stwierdziłem, że warto będzie w końcu zainwestować w coś znacznie bardziej profesjonalnego i mówię tutaj oczywiście o logo, które zaprojektowane jest indywidualnie dla nas. Do tej pory aż strach pomyśleć – korzystaliśmy raczej z logotypów gotowych już do wykorzystania i były one darmowe w Internecie, co oczywiście nie wpływało pozytywnie na nasz wizerunek.

Logo jako narzędzie kreowania marki

projektowanie logo bydgoszczTakie logo w ogóle nie kreowało marki. To właśnie na tych kwestiach zależało nam najbardziej, dlatego też postanowiliśmy umieścić odpowiednie ogłoszenie na portalach społecznościowych, aby dowiedzieć się czy jesteśmy w stanie otrzymać jakieś ciekawe logo zaprojektowane indywidualnie dla nas w cenie do kilku tysięcy złotych. Budżet na to nie był mały z tego względu, że znaliśmy kilka firm, które posiadały już własne logo zaprojektowane przez specjalistów i nie jest to wcale taka tania zabawa ze względu na to, że firma musi jeszcze zadbać o księgę znaków, która będzie mówiła jak powinno się poprawnie umieszczać logo na różnych tłach czy też w materiałach filmowych. Po to, aby zaprojektować własne logo jak najlepiej. Na pewno projektowanie logo bydgoszcz jest miastem pełnym firm od takich zadań. Jak mówiłem wcześniej skontaktowaliśmy się z osobą, która wydawała nam się być najbardziej odpowiednia do tego zadania. Przedstawiła nam swoje portfolio i wiedzieliśmy już, że będzie to idealna inwestycja w naszą firmę. Był to grafik, który posiadał na tyle wszechstronne zainteresowania, że bez problemu był w stanie zaprojektować dla nas nawet najbardziej kreatywne materiały, na czym nam oczywiście najbardziej zależało. Chcieliśmy w końcu, aby nasze logo wyróżniało się na rynku i aby klienci patrząc na nie mogli kojarzyć naszą firmę z dużym profesjonalizmem oraz ciekawym podejściem do biznesu. Uważam, że każdą niemal firma powinna zainwestować w takie materiały reklamowe oraz profesjonalnie stworzone logo, które również sprawi, że firma znacznie szybciej się rozwija. Grafik z którym współpracowaliśmy był osobą bardzo sumienną i do naszego zamówienia podszedł w indywidualny sposób.

Dzięki czemu przestaliśmy się już przejmować tą kwestią, a wiedzieliśmy, że będzie ona zorganizowana w odpowiedni sposób. Cena była również satysfakcjonująca więc nie pozostaje mi nic innego jak polecić takiego specjalistę czy też inną osobę, która po określeniu waszej wizji będzie w stanie zaprojektować różnorodne działania marketingowe, albo też logo, które tak bardzo jest potrzebne.

Scroll to Top