Praktyczne tacki wykonane w całości z tektury

Nigdy nie lubiłam pomagać mojej mamie sprzedawać warzywa i owoce na targu. Rodzice posiadali mały stragan, który cieszył się jednak sporą popularnością wśród długoletnich klientów. Choć bezpośrednia sprzedaż nigdy nie stanowiła dla mnie żadnego problemu, to jednak codzienne odbieranie i przywożenie towaru było już znacznie bardziej problematyczne. W pewnym momencie postanowiłam coś w tym zrobić.

Transport towaru za pomocą tekturowych tacek

tacki z tektury - hurtSwoje poszukiwania w pierwszej kolejności rozpoczęłam od przeczesania internetu. Zależało mi bowiem na znalezieniu taniego dostawcy, który wyręczył by mnie w tej jakże przykrej czynności polegającej na codziennym kursowaniu pomiędzy straganem a hurtownią warzyw i owoców. Podczas owych poszukiwań, całkowicie przypadkowo natrafiłam na oficjalną stronę internetową pewnej renomowanej hurtowni oferującej tekturowe opakowania ochronne wykonane z ekologicznych, przyjaznych środowisku materiałów. Postanowiłam zapoznać się z produktami firmy oferującej tacki z tektury – hurt nieco mnie odstraszył, ale szybko doszłam do wniosku, że każdego dnia zamawiamy dużo produktów, byłam więc przekonana o tym, że uda mi się nawiązać trwałą współpracę z ową firmą. Jeszcze tego samego dnia skontaktowałam się z właścicielem firmy, który zaprosił mnie na rozmowę mającą odbyć się następnego dnia. W hurtowni zjawiłam się o ustalonej wcześnie godzinie i od razu mogłam się wówczas zapoznać z wszystkimi rodzajami tekturowych tac. Po dłuższej chwili namysłu uznałam, że najlepiej sprawdzi się u mnie zabudowany karton tekturowy, który miał udźwignąć około 19 kg warzyw i owoców. Następnie poinformowano mnie o tym, że produkty te charakteryzują się niebywałą wytrzymałością oraz grubością – cechy te wpływają na to, że tekturowe tace bardzo trudno uszkodzić podczas transportu. 

Nie ukrywam jednak, że najbardziej ucieszyło mnie niska waga tacek, które ważyły niespełna kilka gramów. Oczyma wyobraźni wyobraziłam sobie bowiem swoje codzienne obowiązki, które dzięki owym produktom miały stać się znacznie prostsze. Moje wyobrażenie szybko się urzeczywistniło, tekturowe kartony okazały się w istocie bardzo lekkie i wytrzymałe, co pozytywnie wpłynęło na ogólną kondycję mojego ciała. Jestem pewna, że już nigdy nie zamienię tacek na plastikowe kartony.   

Scroll to Top