Praktyczne lustro z ciekawą ramą

Bardzo cenię sobie takie aranżacje, które są funkcjonalne i ciekawe. Niedawno postanowiłam zmienić wystrój w swoim mieszkaniu, by poszczególne pokoje stały się bardziej oryginalne. Lubię piękne przedmioty, dzięki którym moje otoczenie robi naprawdę świetne wrażenie. Zmiany zaczęłam od łazienki, ponieważ zależało mi na tym, by przestrzeń ta stała się nie tylko bardziej stylowa, ale również praktyczniejsza.

Lustro na wymiar w ciekawym stylu

ciekawe lustra w ramie na wymiarMiałam nadzieję, że uda mi się sprawić, by łazienka stała się wygodniejsza oraz przy okazji ciekawsza. Zdecydowałam się wymienić większość znajdujących się w niej elementów. Chciałam, by pomieszczenie to nabrało zupełnie innego charakteru. W końcu nadszedł czas na wybór detali, od których w dużej mierze zależy wygląd pokoju. Przejrzałam ciekawe lustra w ramie na wymiar. Bardzo podobają mi się takie modele, ponieważ wyglądają stylowo i przy okazji są bardzo praktyczne. Chciałam, by moja łazienka była elegancka, co chciałam podkreślić odpowiednio dobranymi elementami. Lustro ze stylową ramą może być dopełnieniem aranżacji. Taki detal będzie przyciągał wzrok, dlatego musi być dobrze dopasowany. W mojej łazience dominują dosyć stonowane barwy, przez co zdecydowałam się na wybór takiego lustra, którego rama nieco kontrastuje z pozostałymi elementami. Jest to ciekawe urozmaicenie całości, dzięki któremu moja łazienka wygląda naprawdę świetnie. Cieszę się, że postawiłam na lustro wykonane na wymiar, ponieważ dzięki temu doskonale pasuje ono do tego miejsca. Jest ono całkiem spore, co sprawia, że korzystanie z niego na co dzień jest dla mnie wyjątkowo wygodne. Cenię sobie takie rozwiązania w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb. Udało mi się stworzyć taką łazienkę, w której świetnie się czuję każdego dnia.

Lustro jest takim przedmiotem, które od razu kojarzy się z łazienką. Chociaż jest to rzecz bardzo praktyczna, odpowiednio dobrany model może sprawić, że dana aranżacja stanie się o wiele ciekawsza. Postanowiłam kupić lustro wykonane według indywidualnego projektu, by mieć pewność, że doskonale wkomponuje się ono w przestrzeń nad umywalką, obok szafki. Piękna rama dodatkowo czyni takie lustro dekoracją, która upiększa moją łazienkę. Udało mi się ją świetnie dopasować do eleganckiego stylu pomieszczenia.

Scroll to Top