Potrzebowałam stojaka na foldery a4

Prowadzę mały pensjonat nad morzem. Wielu moich gości pyta się o atrakcje turystyczne albo dobre restauracje w okolicy. Pozbierałam wiele ulotek i folderów promocyjnych i pozostawiłam na blacie w recepcji. Niestety, ludzie je przeglądając, zawsze robią duży bałagan. Potem gubią mi się dokumenty, które muszę mieć zawsze pod ręką. W końcu postanowiłam kupić jakiś duży stojak na te wszystkie ulotki. W tym celu udałam się do sklepu z tego typu artykułami.

Kupno stojaka na foldery w dobrej cenie

stojak na foldery a4Do wyboru miałam wiele produktów tego typu Nie mogłam się zdecydować, ponieważ nie wiedziałam czym konkretnie różnią się od siebie poszczególne modele. W końcu poprosiłam sprzedawczynię o radę. Powiedziałam jej, że potrzebny mi jest stojak na foldery a4 i poprosiłam o doradzenie czegoś odpowiedniego. Doradziła mi ona kupno metalowego stojaka z ramkami do powkładania poszczególnych folderów, gazet czy ulotek. Miał on specjalnie zabezpieczone brzegi, dzięki czemu miałam pewność, że poskładane papiery nie wysypią się, gdy ktoś zacznie je przeglądać. Dużą jego zaletą było także to, że był to stojak składany. W zależności od tego czy miałam dużo ulotek do rozłożenia czy nie mogłam go rozłożyć tylko częściowo. Dzięki temu nie zabierał mi miejsca w recepcji bez potrzeby. Cały stojak miał dosyć lekką konstrukcję i można go było z łatwością przenieść w inne miejsce. Ekspedientka zapewniła mnie również, że w razie potrzeby bardzo łatwo się go czyści. Postanowiłam nie wahać się dłużej i od razu go zakupiłam tym bardziej, że był on dostępny w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Już wkrótce okazało się, że była to bardzo dobra opcja. Stojak przyczynił się do tego, że teraz zawsze miałam porządek na blacie w recepcji. Również moi goście byli bardziej zadowoleni, ponieważ z łatwością mogli znaleźć ulotkę miejsca, które ich najbardziej interesowało.

Zakupiony przeze mnie produkt okazał się bardzo wytrzymały i trwały. Nie niszczył się podczas użytkowania, a co najważniejsze bez względu na to, czy było w nim dużo folderów czy mało, był stabilny i nie przechylał się. Jestem bardzo zadowolona z faktu, że udało mi się dostać tak wysokojakościowy produkt w tak dobrej cenie. Na dole znajdowała się dodatkowa półka na której mogłam ułożyć mniejsze ulotki. 

Scroll to Top