Poszukiwania plis okiennych

 

Ostatnio przeprowadziliśmy się z mężem do dopiero co zakupionego mieszkania. Wszystkie okna w tym mieszkaniu wychodziły na południe. Powodowało to, że promienie słońca towarzyszyły nam od rana do wieczora. W sypialni wcześnie nas budziły, natomiast w kuchni nagrzewały pomieszczenie do bardzo wysokich temperatur. W końcu się zdenerwowałam i doszłam do wniosku, że dłużej tak nie wytrzymam i muszę coś z tym zrobić. Najpierw jednak, pożaliłam się na ten temat mojej przyjaciółce.

Zalety plis okiennych w mieszkaniu

mocne plisy okienne z ŁodziOkazało się, że doradziła mi ona bardzo dobre rozwiązanie. Doradziło mi ona bowiem kupno plis okiennych. Ona sama ma takie zamontowane w oknach w mieszkaniu już od dłuższego czasu i jest bardzo zadowolona. Najlepiej jest wybrać plisy wykonane w ciemnym kolorze, ponieważ najskuteczniej odbijają one promienie słoneczne i gwarantują, że wnętrze mieszkania nie będzie się nagrzewało. Właśnie na czymś takim mi zależało. Poleciła mi ona sklep, gdzie można dostać mocne plisy okienne z Łodzi. Mają tam bardzo niskie, przystępne ceny i bardzo duży wybór produktów na sprzedaż, dlatego z pewnością znajdę tam takie plisy, które będą mnie w pełni zadowalały. Poszłam za jej dobrą radą i jeszcze tego samego dnia udałam się do polecanego przez nią sklepu. Faktycznie mieli tam bardzo duży wybór plis okiennych, które były wysokojakościowe i można je było dopasować do wymiarów okna. Można je było nawet zamontować w oknach dachowych i balkonowych. Ostatecznie, zdecydowałam się na wytrzymałe i trwałe plisy okienne wykonane z solidnego tworzywa. Można je było zamontować na bocznych prowadnicach, co przyczyniało się do tego że plisa nie odstawała także po otwarciu bądź uchyleniu okna. To było moim zdaniem bardzo praktyczne i komfortowe rozwiązanie. Zdecydowałam się dłużej nie wahać i od razu zakupiłam plisy. Już wkrótce okazało się, że to był naprawdę bardzo dobry wybór.

Przede wszystkim spodobał mi się nieinwazyjny montaż. Nie dość, ze udało mi się je zamontować bez użycia dodatkowych narzędzi ani sprzętów, to w dodatku można je swobodnie zdejmować do mycia okien i samodzielnie zakładać ponownie. Plisy są bardzo odporne i wytrzymałe, dlatego na pewno się od czegoś takiego nie popsują. Teraz wreszcie promienie słoneczne nie mają dostępu do mojego mieszkania.