Poszukiwania dobrego dentysty

 

Zdarzają się osoby, które panicznie boją się dentysty. Już sama myśl o wizycie wywołuje w nich lekki napad paniki, a wejście do gabinetu wiąże się z czarnymi myślami, szybko bijącym sercem oraz poceniem się. Dla takich osób istotne jest, aby dentyści z których usług korzystają, mieli odpowiednie podejście do każdego pacjenta, a zwłaszcza tego, który ma fobie związane z tym specjalistą. Tylko jak znaleźć odpowiedniego dentystę dla takiego pacjenta?

Jak znaleźć dentystę z profesjonalnym podejściem?

dentysta w Olsztynie - cennikMój mąż należy do osób, które panicznie boją się dentysty. Długo szukałam takiego, który spełni jego oczekiwania, potrzeby oraz wymagania. Naprawdę trudno było go zmusić do regularnych wizyt w celu kontroli stanu uzębienia, a do dentysty trafiał dopiero wtedy, kiedy nie mógł wytrzymać z bólu zęba. Na szczęście udało się naleźć odpowiedniego specjalistę, a był nim dentysta w Olsztynie – cennik usług w jego gabinecie nie był wysoki. Obawiałam się, ze tak polecany specjalista będzie mnie naprawdę wiele kosztował, ale na szczęście się myliłam. Okazało się, że stomatolog ten współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu część kosztów może pokryć t instytucja. Jeśli chodzi o sam przebieg wizyty to mój mąż był bardzo zadowolony. Przyznał się, że najbardziej obawiał się bólu, jednak dentysta zaproponował mu skuteczne znieczulenie, dzięki któremu nic nie czuł. Wizyta przebiegła szybko i sprawnie, a dodatkowo nie musieliśmy czekać w kolejce, ponieważ nie było żadnego opóźnienia! Warto wiedzieć, że dentysta ten miał doskonałe podejście do pacjenta. Objaśniał, jaki jest stan zębów, jakie możliwości leczenia mamy do wyboru, a także ewentualny koszt w przybliżonej kwocie każdego wariantu. Podczas samego leczenia również opowiadał, co aktualnie wykonuje i co ewentualnie może odczuwać pacjent.

Używane materiały były materiałami wysokiej jakości, dzięki czemu doskonale trzymały się zębów. Nie musimy więc obawiać się, że wypełnienie ubytku nam odpadnie. Przyznać muszę, że dentysta w Olsztynie okazał się strzałem w dziesiątkę. Terminy wizyt nie są odległe, dzięki czemu możemy bez większych problemów zdecydować się na zapisanie na wizytę. Cena również jest komfortowa, więc warto jest pomyśleć właśnie o tym specjaliście, kiedy planujemy wizytę u stomatologa.

 

Scroll to Top