Pomocna poczta balonowa

 

Mieszkam od kilku lat za granicą i ciężko pracuje. Dostałam zaproszenie na ślub mojej koleżanki z liceum, ale niestety szef nie dał mi wolnego. Było mi strasznie głupio i przykro. Szukałam jakiegoś sposobu na wynagrodzenie jej tego, więc przeszukałam cały internet, w poszukiwaniu czegoś wyjątkowego. Uznałam, że kwiaty to jest zbyt normalny prezent, ale natknęłam się na coś naprawdę fajnego.

Balonowy prezent dla pary młodej

poczta balonowaSzukałam bardzo długo. Ale to co znalazłam było czymś wyjątkowym i przydatnym. Była to poczta balonowa. Nie mogłam przyjść tam osobiście, więc postanowiłam, że ktoś inny doniesie im mój prezent. Balony to nieodzowny element każdego przyjęcia, więc się bardzo nadawały. Stwierdziłam, że nie będą one zwyczajne. Będą to balony kryształowe, do których włożę kupony lotto i zdrapki, jako zamiennik kwiatów. Może uda się im zgarnąć trochę kasy. Dodatkowo poprosiłam właścicieli poczty balonowej o piękne udekorowanie ich. Doczepili wstążkę z nadrukiem, który sama wymyśliłam. Jeden balon był w kształcie pary młodej i tam postanowiłam, że będzie znajdowała się karta z życzeniami. Wszystko było bardzo dobrze zaplanowane. Bałam się, że coś może pójść nie tak jak powinno, bo nie będę mogła kontrolować sytuacji. Balony były naprawdę piękne. Te ozdoby tylko dodawały im uroku. Stwierdziłam, że mają tam dojechać w bardzo luksusowym samochodzie, najlepiej cabrio, żeby już z daleka wszyscy widzieli, że jedzie poczta balonowa. Poprosiłam jeszcze o nagranie tego wszystkie, żebym mogła zobaczyć później ich reakcje. Balony były schowane w dużym, bardzo dużym kartonie, z którego po otwarciu one wylatują. Chciałam, żeby balony były bardzo trwałe, żeby para młoda trochę się pomęczyła przebijając je. To był chyba naprawdę dobry pomysł. Sama bym chciała dostać takie piękne balony.  Poczta balonowa się bardzo sprawdziła. Wszyscy byli bardzo mili i do tego punktualni.

No i się udało. Jeszcze tego samego dnia, gdy dostarczone zostały balony dostałam telefon od koleżanki z podziękowaniami. Pochwaliła mój pomysł i powiedziała, że balony są teraz główną atrakcją na jej ślubie. Byłam bardzo szczęśliwa, że wszystko wypaliło, tak jak miało. Polecam taką pocztę bardzo. Jest to dobra rzecz, jeśli nie możemy przyjść na jakąś uroczystość.