Polecany niedrogi vaporizer suszu

Zdecydowanie warto zmienić przyzwyczajenia względem przyjmowania legalnej marihuany CBD i przejść z jej palenia na waporyzację. To bardzo korzystne rozwiązanie, zarówno dla naszego zdrowia, jak i stanu naszego portfela.

Ile kosztuje vaporizer suszu Aura Flowermate?

aura flowermateJeżeli chcemy korzystać z zalet waporyzacji, ale nie chcemy dużo płacić za waporyzator, to warto zainteresować się przenośnymi urządzeniami. Przyjmują one różnorodne formy i kształty, toteż znajdą coś dla siebie amatorzy, jak i amatorki odparowywania suszu CBD. Natomiast jednym z uniwersalnych, godnych polecenia vaporizerów przenośnych jest Aura Flowermate. To urządzenie niezwykle efektywne i solidne, a przy tym odparowujące materiał roślinny w niemal stu procentach. Natomiast jeśli chodzi o cenę, to ten model jest jednym z najtańszych rynku, gdyż kosztuje około dwieście sześćdziesiąt złotych. Nie jest to dużo, zważywszy, że większość waporyzatorów przenośnych kosztuje znacznie więcej. Warto również nadmienić iż Flowermate jest wyposażony w bardzo wytrzymała baterię o pojemności aż 2600 mAh, dzięki czemu, urządzenie może działać nieprzerwanie nawet przez dwie godziny. Warto też wspomnieć iż ten model pozwala na regulowanie temperatury w zakresie od sześćdziesięciu do dwustu trzydziestu stopni Celsjusza (co jeden stopień). Aura jest wyposażony również w czytelny wyświetlacz LCD oraz port micro USB, umożliwiający ładowanie urządzenia za pomocą zwykłego kabla.

Jeżeli chcemy zakupić ten model waporyzatora, najlepiej zrobić to w jednym ze sprawdzonych sklepów dla vaperów, ponieważ to właśnie w nich możemy znaleźć najniższe ceny. Dodać można również, że nadchodzi czas wyprzedaży więc możliwe, że i Aura Flowermate będzie dostępny w jeszcze niższej, niż dotychczas, cenie.