Polecany fotel dla gracza

 

Osoby, które spędzają na graniu wiele godzin, mają po niedługim czasie, spore problemy z kręgosłupem. Mimo, że w zdecydowanej większości to osoby młode i bardzo młode. Jednak dla niektórych gamerów, to sposób nie tylko relaks, ale i na zarabianie poważnych pieniędzy. 

Komfortowe fotele dla graczy

fotel dla graczaGranie na konsoli lub komputerze, zabiera gamerom, nawet kilkanaście godzin dziennie. Jest to czas spędzony w pozycji siedzącej, a przerwy mają wyłącznie na uzupełnienie płynów, jedzenie oraz wizyty w toalecie. Długotrwałe siedzenie w jednej pozycji, w dodatku na nieodpowiednim siedzeniu, może skutkować wieloma, przykrymi konsekwencjami. Na czele z wadami postawy i zwyrodnieniami kręgosłupa. Już dziś obserwujemy młode osoby, których postawa wygląda niczym wyprostowanego żółwia – szyja nie znajduje się równo z linią pleców, ale jest wysunięta do przodu. Świadczy to właśnie o nieodpowiednio przyjmowanych pozycjach, z tendencją do garbienia się. Fotel dla gracza to idealne rozwiązanie. Jest on idealnie wyprofilowany i składa się z trzech części: siedziska, oparcia oraz zagłówka. Fotel jest optymalnie twardy, dzięki czemu stanowi podparcie dla całego kręgosłupa, łącznie z odcinkiem szyjnym i lędźwiowym. Każdy fotel tego typu jest też oczywiście wyposażony w regulację wysokości. Niektóre modele foteli dla graczy można rozkładać do pozycji pół – leżącej, dzięki czemu gamer, ma możliwość szybkiego relaksu między rozgrywkami. Koszt fotela gamingowego nie powinien przekroczyć tysiąca złotych.

Tego rodzaju fotel najkorzystniej jest zakupić w jednym ze sprawdzonych sklepów internetowych. Oferują one bardzo różnorodny asortyment, pochodzący od najbardziej liczących się w branży producentów. Fotele mają też wyjątkowo efektowny, często jaskrawy, nowoczesny design.

 

Scroll to Top