Piękne torebki prosto z Włoch

Bardzo lubię dobrze wyglądać, zawsze bardzo dbam o to, w co jestem ubrana, przywiązuję duża wagę do doboru odpowiednich dodatków. Uważam, że to właśnie wysokiej jakości dodatki decydują o tym, czy ktoś jest odbierany jako dobrze i elegancko wyglądający. i tak na przykład złej jakości torebka czy apaszka mogą zepsuć cały efekt, nawet jeśli mamy na sobie ubranie prosto od francuskiego projektanta mody. Dlatego właśnie nigdy nie żałuję pieniędzy na dodatki.

Wysokiej jakości zamszowe torebki

włoskie torebki z zamszuDlatego mam w domu ogromną kolekcję pięknych torebek na każdą okazję, każda z nich jest bardzo wysokiej jakości, a kilka z nich pochodzi od najbardziej znanych światowych projektantów mody i wydałam na nie już niezłą fortunę. Wszystkie moje bliskie osoby wiedzą, że nie ma dla mnie lepszego prezentu od dobrej markowej torebki. Ostatnio w galerii handlowej w pobliżu mojego domu widziałam przepiękne włoskie torebki z zamszu. Były dostępne w wielu wzorach i kolorach, małe i duże i każda z nich mi się właściwie bardzo podobała. Do tego były tak pięknie uszyte i doskonale, bardzo funkcjonalnie zaprojektowane. Od razu widać, że to porządna robota. Cena także była porządna, muszę to przyznać, a ja z żalem stwierdziłam, że w tym miesiącu nie mam już funduszy na zakup nowej torebki. Miałam plan jednak, aby wspomnieć wieczorem mężowi o tym, jak bardzo potrzebuję nowej torebki i że idealne torebki znajdują się właśnie w tym cudownym sklepie obok mojego domu. Mam nadzieję, że zrozumie aluzję i nie będę musiała czekać na taką torebkę do następnej wypłaty. Po następnej wypłacie i tak sobie jakąś tam kupię, bo wszystkie mi się podobały, ale mam nadzieję, że do tego czasu już jedną z nich będę miała w sowim posiadaniu. Te torebki były takie cudne, że nie mogę wprost przestać o nich myśleć. Będą doskonale pasować do kilku moich kreacji, szczególnie jedna z nich dobrze pasowałaby na moje sobotnie wyjście od teatru.

Wybór odpowiednich do stroju dodatków jest bardzo istotny i właściwie „robi” cały strój. Szczególnie istotnym dodatkiem, chyba najistotniejszym ze wszystkich, jest porządna, najlepiej markowa skórzana torebka. Na takiej torebce nie ma sensu oszczędzać, o wiele lepiej jest wydać więcej pieniędzy na jedną porządną torebkę niż kupować wiele gorszej jakości.