Organizacja wieczoru kawalerskiego

Jak każdy młody człowiek bardzo lubię imprezować. Oczywiście nie sam, ale w grupie dobrych znajomych i bliskich mi przyjaciół. Znamy się od początku studiów, jesteśmy na ostatnim roku różnych technicznych kierunków, połączyły nas wspólne pasje i zainteresowania. Wydawać by się mogło, że jesteśmy jak palce jednej ręki i nic nie jest w stanie nas rozerwać. Jednak stało się inaczej. Jeden z nas wyjechał na wakacyjne praktyki do Chorwacji. Po miesiącu wrócił odmieniony, a kilka dni temu oświadczył nam, że się żeni.

Jak urządziłem wieczór kawalerski?

wieczory kawalerskieZaskoczył nas bardzo, zwłaszcza że do ślubu nie pozostało wcale dużo czasu. Czar naszych marzeń o wspólnych wyprawach w góry po obronie pracy magisterskiej prysł jak bańka mydlana. Już nigdy nic nie będzie tak jak dawniej. Zbliża się koniec naszej beztroski i swobody. Tak więc, przyjacielu, żegnaj! Ty będziesz miał piękną żoneczkę, my zaś wspaniałą zabawę. Wiemy, że lubiłeś wieczory kawalerskie, więc sami postanowiliśmy Ci tak zorganizować. Marzyliśmy o tym, aby był wyjątkowy, taki jakiego nigdy nie  zapomnimy. Zaczęliśmy szukać inspiracji, ale wszystkie pomysły okazały się banalne albo bez sensu. Doskonałe rozwiązanie podsunęła nam przeglądarka internetowa, Z jej pomocą  znaleźliśmy ładny lokal usytuowany w ciekawym miejscu. Wspólnie wybraliśmy menu. W Internecie też znaleźliśmy adres dj, który za niewielką opłatą dobrał odpowiednią oprawę muzyczną i poprowadził tę imprezę. Pomysły na wszystkie atrakcje oraz niezbędne nam do tego gadżety również zaciągnęliśmy ze stron przeglądarki internetowej. Nie wspomnę już o prezentach, które otrzymał nasz kolega. Muszę wam powiedzieć, że impreza udała się pierwszorzędnie. Do dnia dzisiejszego wspominamy to, co się tam działo. Ale pozwolicie, że to zostanie naszą słodką tajemnicą. W każdym razie zachęcam was do organizowania imprez takich jak wieczory kawalerskie. Mają swój niepowtarzalny klimat oraz pozostawiają niezapomniane wspomnienia.

Przyznać trzeba, że wieczory kawalerskie to zabawa dla zgranej grupy przyjaciół. Wbrew pozorom koszt zorganizowania takiej zabawy nie jest duży. Natomiast inspiracji można poszukać w Internecie. Dla nas był to początek tego typu imprez, przed nami jeszcze cztery takie przedsięwzięcia i mamy nadzieje, że wszystkie będą tak samo udane. A więc korzystajcie z życia póki jeszcze możecie, a później pamiętajcie tylko wieczór kawalerski. Bawcie się więc dobrze.

Scroll to Top