Organiczne pochodzenie Neauvia Intense

Medycyna estetyczna pozwala zachować młody i zdrowy wygląd. Zabiegi przywracają właściwe procesy biologiczne i metaboliczne w skórze i skutecznie zapobiegają starzeniu cery. Na rynku dostępne są nowoczesne i innowacyjne preparaty, które wykorzystywane w zabiegach kosmetologicznych przywracają skórze właściwy wygląd i napięcie. Z biegiem lat cera traci swoją sprężystość, pojawiają się zmarszczki i bruzdy, a owal twarzy traci na jędrności.

Nowoczesne wypełniacze hialuronowe

organiczny neauvia intenseW celu usunięcia niedoskonałości skóry spowodowanych czynnikami środowiskowymi i mijającym czasem podawane są śródskórnie wypełniacze uzupełniające niedobory kwasu hialuronowego i innych substancji nadających skórze właściwy wygląd. Wśród wypełniaczy bardzo dużą popularnością cieszy się organiczny Neauvia Intense stosowany powszechnie w gabinetach medycyny estetycznej w zabiegach odmładzających i upiększających. Preparaty Neauvia Intense stosowane są w mezoterapii, a także w iniekcyjnych zabiegach wypełniających zmarszczki i bruzdy. Preparat pozyskiwany jest z bakterii Bacillus Subtilis. Dodatkowo zawiera hydroksyapatyt wapnia, który umożliwia równomierne rozłożenie hydrożelu w tkance. Do sieciowania wykorzystywane są polimery PEG. Neauvia Intense ma najczęściej postać żelu. Aplikowany jest w formie iniekcji, zwłaszcza w miejscach deficytu tkanek. Wysokie stężenie kwasu hialuronowego umożliwia przywrócenie gęstości i objętości tkanek. Iniekcje podane w prawidłowy sposób przywracają właściwy kształt w skórze i poprawiają jej jakość. Preparat ulega powolnej biodegradacji i dzięki temu uzyskiwany jest długotrwały rezultat wypełnienia tkanek. Najczęściej stosowany jest w przypadku głębokich zmarszczek i bruzd nosowo-wargowych, a także w celu stymulacji oraz rewitalizacji skóry na całej twarzy. Dzięki substancjom aktywnym podanym bezpośrednio do skóry następuje natychmiastowe nawilżenie i odżywienie tkanek. Efekty widoczne są bezpośrednio po iniekcji, a dzięki powtarzalności sesji utrzymują się przez wiele miesięcy.

Do osiągnięcia optymalnych rezultatów wystarcza zazwyczaj od dwóch do czterech zabiegów w odstępach 3 tygodniowych. Wysokie stężenie kwasu hialuronowego oraz innych substancji aktywnych gwarantuje zwiększoną produkcję kolagenu i elastyny w tkance. Następuje również regeneracja komórek skóry, lepsze odżywienie oraz nawilżanie. Dzięki organicznemu pochodzeniu preparatu nie występują żadne skutki uboczne oraz powikłania.

Scroll to Top