Odlotowe auta terenowe dla dzieci

 

Jestem chrzestną synka mojej siostry. Uwielbiam spędzać z nim czas. Bardzo interesuje się samochodami, ma to po swoim tacie. Dostałam do nich zaproszenie na jego trzecie urodziny. I tak miała w planach do nich przyjechać. Bardzo długo szukałam odpowiedniego prezentu. Chciałam mu dać coś z czego się ucieszy. Niestety nic ciekawego nie mogłam znaleźć.

Auto terenowe – prezent na urodziny

auto na akumulator terenowe dla dzieciPo długim szukaniu w końcu coś znalazłam. Natrafiłam na sklep z super zabawkami. Postanowiłam, że kupię auto na akumulator terenowe dla dzieci, bo mój chrześniak kochał tego typu samochody. Gdy wręczałam mu ten prezent, rodzice zastanawiali się czy to na pewno jest bezpieczne. Opowiedziałam im trochę o tym pojeździe i odetchnęli z ulgą. Posiadał on bardzo wygodne siedzisko, idealnie dopasowane do maluchów. Dodatkowo miał pasy bezpieczeństwa, które bardzo dobrze zabezpieczały. Drzwi były blokowane od zewnątrz, a rodzic w ręku może trzymać pilot, dzięki któremu kontroluje ruchy pojazdy, w którym siedzi ich dziecko. W środku zamontowany był panel sterowania, gdzie można było włączyć muzykę. Na kierownicy był klakson, który interesował malucha. Konstrukcja była osadzona na miękkich koła EVA, dzięki którym swobodnie pokonywało się jakiekolwiek kamienie lub dziury. Pojazd ten umili każdemu spacery. Elementy zewnętrzne, które przyciągały wzrok z naprawdę dużej odległości, to przyciemniana przednia szyba oraz przednie oświetlenie LEDowe. Dodatkowo auto posiadało otwierany bagażnik, gdzie maluch mógł wsadzić sobie swoje skarby. Wszystko było wykonane bardzo starannie. Na drzwiach był zamontowane lusterka, które bardzo pięknie wyglądały. W sklepie dostępne były różne kolory tych aut oraz dużo marek samochodów. Każdy mógł wybrać sprzęt, który najbardziej się im spodobał. Ja postawiłam na klasyczny kolor czarny, żeby pasował do wszystkiego. Maluch mógł nawet wozić pasażera, bo siedzenie było przystosowane dla dwóch osób.

Mój chrześniak był bardzo zadowolony z takiego prezentu. Auto daje dużą frajdę oraz nie nudziło się za szybko. Można go używać nawet przez kilka lat, bo jest specjalne dostosowany, do każdego wzrostu, dzięki przesuwnemu siedzeniu. Swojemu dziecku też zamierzam kupić taki samochód, żeby mogło towarzyszyć swojemu kuzynowi. Frajda zapewniona na bardzo długi czas.

 

Scroll to Top