Nowoczesne markizy na balkonie

 

Na terenie Warszawy w wielu nowych inwestycjach budowlanych, które są już oddane do użytku na balkonach można zobaczyć nowe markizy. Dotyczy to głownie nowych osiedli, które balkony mają od strony południowej, czyli miejsca gdzie słońce zawsze świeci najintensywniej. Markizy pozwalają odpowiednio zasłonić promienie słoneczne, ale nadal pozostaje jasno na balkonie i w pokoju.

Kolorowe markizy na balkon

markizy balkonowe - WarszawaJak się okazuje w Warszawie zapanowała prawdziwa moda jeżeli chodzi o zakładanie markizów na balkon. Jest to oczywiście bardzo wygodne, bo za pomocą pilota możemy je dowolnie składać i zamykać. Kiedyś było to wszystko robione ręcznie, lecz dzięki dużemu rozwojowi technologi nieustannie nasz komfort życia się polepsza. Wszystko to za sprawą tego, że inwestorzy zaczęli sami zakładać na nowych mieszkaniach markizy balkonowe – Warszawa jest zatem pierwszym miastem, na terenie której to już sami deweloperzy w standardzie oferują takie markizy. Oczywiście nie musimy się na to godzić i możemy odmówić, bo może ktoś chce mieć balkon bez żadnych markiz. Mimo wszystko i tak wiele osób woli je mieć niż nie, bo gdy i tak nie chcemy ich używać, to po prostu są one zwinięte i nikomu to nie przeszkadza. Chcąc posiedzieć sobie latem na przykład na balkonie to rozłożenie takich markiz sprawia, że nas nie widać, więc można również się poopalać, jeżeli ktoś ma duży balkon. Markizy są też bardzo kolorowe i materiał który jest można z łatwością wymieniać i tak też wiele osób czyni i wtedy co chwila nasze mieszkanie z daleka zupełnie inaczej się prezentuje. Co ciekawe przy zakupie takich markiz wraz z nowym mieszkaniem przez rok mamy darmowy serwis w razie gdyby coś się im stało i kilka innych wariantów materiałów. Podoba się to szczególnie kobietom, które mogą w ten sposób zmieniać nieco wygląd i aranżację swoich balkonów, które to widać jako pierwsze z ulicy.

Cieszy asa fakt, że mieszkańcy Warszawy tak mocno docenili fakt, że mają tak łatwy dostęp do markiz balkonowych. Co więcej bardzo dużo osób, gdy widzi je na nowych domach to od razu zakupuje je i montuje w swoich balkonach. Dzięki temu niektóre osiedla są bardzo kolorowe, bo każdy ma inny kolor materiału na takich markizach, co z daleka bardzo ładnie i ekskluzywnie się prezentuje.

 

Scroll to Top