Niestandardowe przesyłki kurierskie

Każdą przesyłkę kurierską możemy nadać w punkcie obsługi paczek lub w paczkomacie. Niestandardowe paczki cechują się tym, że chociaż jeden z ich wymiarów przekracza wielkość stu dwudziestu centymetrów lub suma wymiarów takiej paczki przekracza dwieście dwadzieścia centymetrów. Paczkami niestandardowymi określa się również przedmioty o kształcie owalnym, cylindrycznym lub okrągłym o nieregularnych kształtach lub wystających elementach.

Dostarczanie dużych przesyłek kurierskich

duże przesyłki kurierskie inpostPanowie ubrani w szaro-czarne kurtki z charakterystycznym logiem firmy dostarczają nam małe i duże przesyłki kurierskie InPost. Zazwyczaj wykonują swoją pracę w zaskakująco szybkim tempie, ale dzięki temu każda paczka zostaje dostarczona na czas. Jednym z głównych motorów napędowych branży kurierskiej są sklepy internetowe. Kurierzy dostarczają często niestandardowe paczki o dużych gabarytach, które trudno jest bezpiecznie przetransportować. Nie mniej jednak wykonują swoje zadanie z należytą starannością i dbają o to, aby każda przesyłka dotarła do klienta w nienaruszonym stanie. Doskonale zabezpieczają każdy produkt, aby nie mógł zostać uszkodzony w czasie jazdy. Klient może skorzystać z opcji śledzenia swojej przesyłki, co jest z pewnością dużym ułatwieniem. Kontakt telefoniczny kuriera z klientem jest także dużą zaletą. Osoba dostarczająca przesyłka zawsze z wyprzedzeniem informuje potencjalnego nabywcę o godzinie o której pojawi się z zamówieniem. Dzięki temu zarówno kurier jak i właściciel paczki mogą ustalić najbardziej odpowiedni dla siebie czas bądź przełożyć dostarczenie przesyłki na inny dogodny dzień. Zazwyczaj jest to dzień następny. Warto również wspomnieć o ogromnej dostępności punktów nadania przesyłek, która pozwala na nadanie określonego przedmiotu z najbardziej odpowiedniego dla klienta miejsca bądź skorzystania z całodobowego paczkomatu.

Jedną z najszybszych form dostawy jaką możemy wybrać jest skorzystanie z usług kurierów trudniących się dostarczaniem różnego rodzaju paczek. Nawet tych o dużych niestandardowych gabarytach, które sprawiają najwięcej trudności. Usługi kurierskie świadczone są na najwyższym poziomie dzięki czemu zyskują coraz większą rzeszę klientów oraz przynoszą duże zyski. Są szybkie, bezpieczne i kuszą atrakcyjnymi cenami.

Scroll to Top