Mój serwis telefonów znają wszyscy na Mokotowie

Od lat pasjonuję się wszystkim, co się wiąże z technologią komunikacyjną. Kiedy w naszym kraju pojawiły się pierwsze telefony komórkowe to już wtedy zacząłem je skupywać z myślą o ich sprzedaży z zyskiem. Prowadziłem jeden z pierwszych w kraju komisów gsm. Otwarłem go wówczas, kiedy operatorzy zaczęli dawać telefony do umowy na abonament. Kiedyś to były zupełnie inne czasy. Teraz zajmuje się naprawą smartfonów, a mój serwis na mojej dzielnicy znają wszyscy.

Niedrogo naprawiam telefony komórkowe

naprawa telefonów warszawa mokotówKiedy jeszcze zajmowałem się sprzedażą to wszystkie modele, które się nie sprzedały rozkręcałem i rozbierałem na małe części. W ten sposób nauczyłem się niemalże wszystkiego w sposób praktyczny i empiryczny. Dzięki temu dzisiaj potrafię naprawić każdy telefon bez względu na to co się z nim dzieje. Chociaż muszę przyznać, że najnowsze modele telefonów mają to do siebie, że się praktycznie nie psują. Można je za to uszkodzić mechanicznie. Chociażby upuszczając telefon z wysokości możemy spodziewać się rozbitego ekranu. Każda naprawa telefonów Warszawa Mokotów przechodzi właściwie przez mój serwis. W mojej dzielnicy znają mnie wszyscy, bo działam w tym samym miejscu już ponad dwadzieścia lat. Nie znajdzie się w stolicy drugiego takiego serwisu z taką renomą jak mój. Jestem naprawdę rozchwytywany, a i tak ekran w telefonie potrafię wymienić w niespełna godzinę. Wcześniej muszę tylko mieć zamówione części zamienne. Co tu dużo mówić, znam się na rzeczy jak nikt inny, bo działam w tej branży trzecią dekadę. Poza tym robię coś czym nadal całkowicie się pasjonuję. Jest to moje hobby i niewątpliwie będę się tym zajmował przez kolejne lata. Teraz w moim serwisie zatrudniam już pracowników, ale jeszcze do niedawna działałem całkowicie sam. Tyle tylko, że mamy coraz więcej pracy właśnie z wymianą ekranów.

Osobiście potrafię naprawić każdy rodzaj telefonu. Bez względu na to, czy to nowoczesny smartfon z nadgryzionym jabłkiem czy stary telefon sprzed dziesięciu lat. Nauczony własnym doświadczeniem i na własnych błędach potrafię wymienić ekran w telefonie w kilkanaście minut. A najbardziej cieszy mnie to, że mój serwis odwiedzają wszyscy mieszkańcy dzielnicy, w której mieszkam. Wszyscy mnie znają i cenią za jakość moich usług, które oferuję od lat.