Modna koszulka z chińskim symbolem

Na przestrzeni ostatnich lat za sprawą rozprzestrzeniania się źródeł popkulturowych, wzrosło zainteresowanie kulturą dalekiego wschodu. Fanów azjatyckiej sztuki czy filozofii na zachodzie wciąż przybywa, a przemysł modowy czy odzieżowy potrafi to skutecznie wykorzystać, tworząc dla miłośników symboli ciekawe desenie na koszulach.

Koszulka z nadrukiem symbolicznym

koszulka yin yangElementy kultury dalekiego wschodu widać gołym okiem wśród gadżetów tworzonych dla młodzieży na całym świecie. Jednak i dorośli cenią sobie oryginalne wzory lub symbole zaczerpnięte z filozofii chińskiej Jednym z najbardziej znanych symboli jest ten, który przedstawia równowagę sił przeciwstawnych, jednak całkowicie od siebie zależnych. Dobrze obrazuje to połączenie czerni i bieli. W nurcie takiej symboliki powstała pomysłowa koszulka yin yang z nadrukowanym na przedzie symbolem energii Tai Chi. Mieści się na niej czarno-biały okrąg przedzielony linią w kształcie litery S. Czarna strona oznacza energię żeńską – łagodną, pasywną, intuicyjną i kreatywną, a biała – przeciwstawną do niej energię męską, która symbolizuje aktywność, logikę i światło. Koszulka wykonana jest w 100% z bawełny organicznej, poddanej procesom recyclingu eco aware, dzięki czemu możemy zyskać produkt ekologiczny, a jednocześnie wyjątkowo modny. Świetnie sprawdzi się jako ciekawe uzupełnienie codziennej garderoby, a jeśli zarzucimy na nią jednolitą marynarkę, z powodzeniem możemy wpisać się w styl smart casual. T-shirt występuje w dwóch fasonach – męskim i damskich, w rozmiarach od S do XXL.

Koszulka odporna na kurczenie się, blaknięcie i rozciąganie. Wyjątkowo trwały i miły w dotyku materiał zapewni wygodę noszenia, a ciekawy symboliczny deseń z pewnością wyróżni nas w tłumie. Nie tylko dla fanów kultury dalekiego wschodu, ale także dla osób ceniących sobie komfort i modę.