Młodzieżowa fototapeta do pokoju nastolatka

Nasz nastoletni syn stwierdził ostatnio, że jego pokój mu się znudził i chciałby w nim coś zmienić. W zeszłym roku kupiliśmy mu nowe meble, więc ich wymiana nie wchodziła w grę, ponieważ są w rewelacyjnym stanie, a także zapewniają mu odpowiednie warunki zarówno do odpoczynku, jak i nauki. Zaproponowaliśmy mu zmianę koloru ścian, jednak taki pomysł nie do końca go przekonał. Chciał umieścić w swoim pokoju coś niezwykłego, co po wejściu od razu przyciągnęłoby uwagę.

Fototapeta do pokoju młodzieżowego

fototapety młodzieżowe dla chłopcówDługo głowiliśmy się nad tym, jak odmienić pokój, aby syn był zadowolony. Rozwiązaniem okazały się fototapety młodzieżowe dla chłopców, które od razu mu się spodobały. Jedynym problemem w tej sytuacji okazało się wybranie tej jednej, która miałaby się pojawić naprzeciw jego łóżka. Oczywiście pozostawiliśmy mu wolną rękę z nadzieją, że wybierze jakiś ładny wzór. Sporo czasu zajęło mu dokonanie ostatecznego wyboru. Zamówiliśmy fototapetę idealnie dobraną do wymiaru ściany, po czym mąż wraz z synem zabrali się za jej naklejenie. Na szczęście nie trwało to zbyt długo, bo mają już w tym pewną wprawę. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania syna – ściana prezentuje się rewelacyjnie. Jego największym hobby jest piłka nożna, więc postanowił umieścić na ścianie zdjęcie stadionu. Kolory są bardzo żywe, a perspektywa zdjęcia sprawiła, że pokój od razu wydał się optycznie większy, niż jest w rzeczywistości. Trzeba przyznać, że wystrój zmienił się diametralnie, mimo że to tylko jedna ściana została zmieniona. Pozwoliło to na całkowite odmienienie pokoju przy niewielkim nakładzie zarówno pieniędzy, jak i pracy. Już następnego dnia syn zaprosił do siebie kolegów, aby pochwalić się swoim „nowym” pokojem. Jak tylko do niego weszli, można było usłyszeć westchnięcia wyrażające zachwyt.

Fototapeta to doskonały pomysł na odświeżenie wnętrza oraz wprowadzenie bardzo ciekawego elementu. Z łatwością można wybrać zdjęcie, które wyrazi zainteresowania czy charakter nastolatka, dzięki czemu jego pokój będzie mu się podobał jeszcze bardziej. Nie należy się obawiać takiego rozwiązania nawet wtedy, gdy do dyspozycji ma się niewielką przestrzeń – fototapeta na ścianie pozwala optycznie powiększyć pomieszczenie, co jest dobrym pomysłem w mniejszym pokoju.

Scroll to Top