Młoda skóra dzięki radiofrekwencji mikroigłowej

Każda kobieta marzy o tym, by zachować młodą i nieskazitelną skórę przez długi czas. Różnego rodzaju niedoskonałości, zmarszczki, blizny, zmiany potrądzikowe są często przyczyną wielu kompleksów. Rozstępy, cellulit skutecznie spędzają sen z powiek wielu kobietom, które dwoją się i troją, by się ich pozbyć, niestety często bezskutecznie. Doskonałym rozwiązaniem na tego typu problemy jest wizyta w gabinecie medycyny estetycznej.

Zalety radiofrekwencji mikroigłowej

radiofrekwencja mikroigłowa - warszawaDoświadczona specjalistka może zaproponować wówczas zabieg, jakim jest radiofrekwencja mikroigłowa – Warszawa jest miastem, gdzie wykonuje się tego typu zabiegi, są one skuteczne w usuwaniu rozstępów i blizn. Dają spektakularne efekty, co sprawia, że coraz więcej kobiet się na nie decyduje. Przy użyciu tej metody można nie tylko zlikwidować blizny i rozszerzone pory, ale także zwiększyć napięcie skóry na twarzy. Jest ona metodą bardzo nowoczesną, stosowaną w  medycynie estetycznej. Polega na ogrzewaniu tkanek na określonej głębokości, a także wykorzystaniu fal radiowych, które emitowane są przez prąd o wysokiej częstotliwości. Ogrzewanie tkanek przynosi pozytywne efekty, sprawia, że kobiety zyskują pewność siebie i pozbywają się licznych problemów. Zabieg ten jest wyjątkowo skuteczny i nie powoduje dużego dyskomfortu. Tego typu bodźce sprawiają, że stan skóry wyraźnie się poprawia. Metoda ta świetnie sprawdza się w przypadku rozstępów i blizn, zapewnia młody wygląd skóry przez długi czas, skutecznie likwiduje zmarszczki, a także nieestetyczne pory. Przy jej pomocy można wykonać lifting twarzy, szyi, brzucha. Istnieje niewiele przeciwwskazań do wykonania tego zabiegu, a doświadczona kosmetyczka z pewnością doradzi każdej klientce i w razie możliwości zaproponuje tego typu rozwiązanie. Metoda ta posiada wiele zalet, jest małoinwazyjna, a jednocześnie skuteczna. Dzięki mikrouszkodzeniom skóra szybko się regeneruje, pobudzona zostaje synteza włókien kolagenowych, co w konsekwencji skutkuje ujędrnieniem skóry, jej odmłodzeniem, a także likwidacją wielu niedoskonałości. Zabieg ten może być wykonywany na twarzy, a także ciele.

Decydując się na jego wykonanie warto odwiedzić sprawdzony gabinet, który cieszy się pozytywną opinią, gdyż zyskujemy pewność, że cały zabieg przebiegnie w sposób bezpieczny i prawidłowy. Mikro wiązki lasera sprawiają, że skóra staje się zregenerowana i piękna. Wykorzystanie tej technologii jest bardzo skuteczne, a podgrzanie skóry skutecznie pozbywa się niedoskonałości i zapewnia atrakcyjny wygląd. 

Scroll to Top