Magazyn z nowoczesnymi wózkami siatkowymi

 

Ojciec dał mi pracę w swojej firmie, ponieważ wiedział, że było mnie stać na wiele. Akurat ukończyłem studia logistyczne i potrzebowałem pracy. Ojciec zatrudnił mnie na stanowisku kierownika magazynu, który właściwie niedawno został otworzony. Był to duży magazyn.

Wygoda podczas używania wózków siatkowych

wózki siatkoweZarządzałem zespołem dwudziestoosobowym i nie było to takie proste, bo ludzie byli różni. Jednak po szkoleniu radziłem sobie już bez problemu. Ojciec kazał mi zmodernizować magazyn do potrzeb firmy i już wiedziałem, że pierwszą rzeczą, którą kupię, będą wózki siatkowe, których potrzebowałem. Ojciec nie dał mi od razu pieniędzy, ponieważ wymagał, żebym przedstawił mu listę zakupów i ceny za konkretne produkty. Wózki były sprawą priorytetową, ponieważ w znacznym stopniu miały podnieść komfort pracy wszystkim magazynierom. Wyjaśniłem ojcu, dlatego konkretnie siatkowe wózki wybrałem i uzasadniłem to solidnie. Ojciec zgodził się dać pieniądze na ten cel i kazał mi znaleźć producenta wózków siatkowych, który oferował najniższe ceny. Wcześniej już sprawdzałem ceny takich wózków siatkowych i byłem przygotowany. Ojcu od razu przedstawiłem ofertę dwóch producentów, którzy mieli porównywalne ceny swoich wózków siatkowych. Wyboru w tej sytuacji kazał mi dokonać ojciec. Wybrałem wózki od producenta, który mieścił się bliżej firmy ojca, ponieważ chciałem, żeby wózki szybko dotarły do magazynu. Zamówiłem sto sztuk na początek, bo właśnie tyle powinno wystarczyć.

W magazynie wszystko szło jak należy i ojciec był bardzo zadowolony. Cieszył się, że zatrudnił mnie na stanowisku kierownika, ponieważ ze wszystkim radziłem sobie znakomicie. Starałem się dobrze pracować i chciałem, żeby ojciec zawsze był ze mnie dumny. Udało mi się to osiągnąć.