Kupienie kanadyjskiego domu w Krakowie

Nigdy nie należałem do ludzi bardzo bogatych, jednak w życiu radziłem sobie całkiem nieźle. Na brak gotówki nie narzekałem i nawet miałem w planie kupić dom w Krakowie. Nie musiał być nowy, ponieważ taki kosztował nieco więcej. Najważniejsze, żeby był duży i mi się podobał.

Kanadyjski dom kupiony za pośrednictwem biura nieruchomości

domy kanadyjskie krakówKiedy w banku dostałem potwierdzenie, że mogę wziąć kredyt hipoteczny na dom, to już wiedziałem, że mogę rozglądać się za czymś na rynku. W moim przypadku najrozsądniejszym wyjściem była wizyta w biurze nieruchomości, ponieważ sam nie chciałem realizować tak poważnej transakcji. Wybrałem się do biura poleconego przez kolegę z pracy i nie żałowałem, gdyż w ofercie tego biura dostępne były nowoczesne domy kanadyjskie Kraków był miastem, gdzie takich domów było dość sporo. Pośrednik wskazał mi dom, który wybudowany został dwa lata temu. Właściciel sprzedawał go w dość niskiej cenie, ponieważ zależało mu na czasie. Pojechałem więc obejrzeć ten dom osobiście. Od razu mi się spodobał, ponieważ był dość przestronny i bardzo nowoczesny. Ten dom kanadyjski zdecydowanie przypadł mi do gustu i od razu zdecydowałem się na jego zakup, co ucieszyło właściciela. Przez wzgląd na błyskawicznie podjętą przeze mnie decyzję, właściciel obniżył jeszcze trochę cenę. Dom był wyposażony w dobrym stylu i nie musiałem już podejmować żadnych dodatkowych inwestycji. Wybrałem dobrze i byłem zadowolony, że sprawę kupna domu załatwiłem w tak błyskawicznym tempie.

Do domu mogłem się wprowadzić jeszcze przed wiosną, co zdecydowanie odpowiadało mojej żonie. Planowała przygotować ogród i zasadzić w nim warzywa. Moja żona zawsze marzyła o dużym ogrodzie a ja jej to marzenie spełniłem. Wiem, że będzie w tym domu bardzo szczęśliwa.

Scroll to Top