Korepetycje i angielski lektor

Zbliżała się matura mojej córki, czyli był to bardzo ważny moment w jej życiu. Marzyłam o tym, że moje dziecko kiedyś pójdzie na jakieś dobre studia i obiecałam sobie, że będę pomagać jej w tym, aby dostała się na najlepszą uczelnię. Wiem, że nieraz nie chciało jej się uczyć, jak każda nastolatka bywała buntownicza. Jednak wiem, że również zależało jej na dobrych studiach. Mówiła, że chciałaby być kiedyś psychologiem i pomagać innym. Jednak sama miała drobny problem z nauką.

Córka na korepetycjach z angielskiego

korepetycje angielski bydgoszczJeżeli chodzi o naukę mojej córki, to uczyła się bardzo dobrze z takich przedmiotów jak matematyka, historia, nawet język polski nie sprawiał jej trudności. Jednak jej ogromnym problemem był język angielski. Widziałam, że się stara i zależy jej, żeby mieć jak najlepsze oceny. Jednak nie wychodziło, co bardzo ją smuciło. Nauczycielka szybko przechodziła do nowych zagadnień i jak ktoś czegoś nie zrozumiał, to zostawał w tyle i miał problem. Braki trzeba było wyrównywać we własnym zakresie. Pomyślałam, że korepetycje angielski Bydgoszcz jakieś na pewno będzie mieć do zaoferowania w ogłoszeniach, więc zaczęłam przeglądać oferty. Znalazłam coś ciekawego, bowiem w języku angielskim pomagał sam anglojęzyczny lektor, który był w Polsce na wymianie studenckiej. Stwierdziłam, że będzie to idealny nauczyciel dla mojego dziecka, ponieważ od razu będzie mogła posłuchać prawidłowego akcentu i będzie wiedział, od czego najlepiej zacząć. Zapisałam ją więc na pierwszą lekcję i z niecierpliwością czekałam, aż z niej wróci i zda mi relacje z zajęć. Wróciła zachwycona i od razu zaczęła do mnie mówić po angielsku. Już jedna lekcja bardzo dużo jej dała, nauczyciel wyłapał jej braki i zaczęli je korygować. Córka stała się pewniejsza siebie, ponieważ nie wstydziła się już na lekcjach, że czegoś nie umie. Z dnia na dzień jej znajomość języka angielskiego była coraz lepsza. Poprawę było widać chociażby w ocenach z testów. 

Gdyby nie ten wspaniały lektor, który okazał mojej córce wsparcie i pomocną dłoń, pewnie miałaby problemy ze zdaniem matury z języka angielskiego. Dzięki zajęciom dodatkowym na które się zdecydowaliśmy, mogliśmy dać jej lepszy start. Maturę zdała prawie na maksymalną ilość punktów i aż nie mogliśmy w to uwierzyć. Zadzwoniliśmy do korepetytora z podziękowaniami i również był zachwycony, ponieważ był to dla niego pewien sukces wychowawczy i ogromny progres.

Scroll to Top