Konto na LinkedIn

 

W dzisiejszych czasach obecność w social media to konieczność. Nasz start up dopiero stawiał swoje pierwsze kroki na rynku, ale już teraz wiedzieliśmy, że istotną kwestią będzie zaistnienie właśnie w mediach społecznościowych, gdzie na pewno są nasi klienci. Grunt, to odpowiednie zaplanowanie całej komunikacji, z czym mieliśmy już problem, gdyż mimo tego, że znaliśmy się na wielu rzeczach, to na LinkedIn już nie i od tego szukaliśmy właśnie specjalistów.

Specjaliści od konta firmowego na LinkedIn

linkedin konto firmoweLinkedin to naprawdę bardzo ważny portal w szczególności dla przedsiębiorców szukających pewnego wsparcia w poszukiwaniu odpowiednich pracowników, którzy na pewno poradzą sobie bardzo dobrze na danym stanowisku. Tak się akurat składa, że szukaliśmy jeszcze jednej osoby do pracy w naszej firmie, a to właśnie LinkedIn wydawał się dla nas bardzo dobrą opcją. W pierwszej kolejności oczywiście zamierzaliśmy poszukać agencji do pomocy przy komunikowaniu się przez portal LinkedIn. W zasadzie wiedzielismy patrząc po naszej konkurencji, że linkedin konto firmowe powinno być faktycznie bardzo dobrze prowadzone. Można powiedzieć, że w dzisiejszych czasach nie istnienie w social mediach oznacza, że firma nie dba w ogóle o swoją obecność i nie bardzo jest w stanie pozyskiwać nowych klientów. Dlatego właśnie zamierzam wam dzisiaj opowiedzieć, jak przebiegała nasza współpraca z agencją, która dobrze czuje się w portalach społecznościowych, a w dalszych wpisach na pewno dowiecie się więcej na przykład o tym, jak powinniście prowadzić działania w poszukiwaniu waszych pracowników na Linkedin. Sam linkedin konto firmowe jest na tyle potrzebne, że faktycznie trzeba podejść do tego tematu w odpowiedni sposób. Sami byliśmy w stanie znaleźć bez żadnego problemu specjalistę, który samodzielnie poradzi sobie z wstępną konfiguracją, ale także będzie odpowiedzialny za wrzucanie na Linkedin ciekawych aktualności, które sprawią, że nasza firma od razu będzie o wiele lepiej postrzegana na rynku.

Można powiedzieć, że linkedin konto firmowe jest koniecznością. W naszej branży obecność w internecie na różnych innych portalach społecznościowych to część z działań marketingowych, które wręcz trzeba podjąć, aby skutecznie się wypromować. Pracownik, z którym podjęliśmy współpracę dobrze o tym wiedział.