Klienci chętnie kupują nasze okna

Dzisiaj dostałam bardzo duże zlecenie od pewnego klienta. Pozyskałam go jakiś czas temu ale długo nic nie zamawiał. Pracuję w firmie produkcyjnej w centrum Kielc. Nasza firma jest bardzo znana w kraju i nie tylko. Jestem zatrudniona na stanowisku przedstawiciela handlowego. Często wyjeżdżam do innych miast a nawet za granicę na różne szkolenia a także targi związane z branżą w której mam przyjemność pracować. Bardzo lubię swoją pracę i firmę, w której pracuję.

Oferuję klientom dobrej jakości okna

okna aluminiowe kielceWszyscy sobie pomagamy żeby każdy mógł odnosić sukcesy. Moje stanowisko jest bardzo wymagające. Dobrze zarabiam ale muszę spełniać określone warunki. Musze pozyskiwać klientów i od każdego klienta i ich zamówienia otrzymuję do wypłaty określony procent. Im klienci więcej zamawiają tym ja lepiej zarabiam. Oczywiście staram się dbać o każde zamówienie i każdego klienta żeby wszystko było na czas i żeby każdy klient nawet ten, który zamawia jedno okno był zadowolony z naszej firmy. Sprzedajemy bardzo dobrej jakości okna aluminiowe kielce. Nasze okna spełniają wszystkie wymagania i są chętnie wybierane przez klientów. Współpracujemy z klientami indywidualnymi ale także biznesowymi. Ja staram się pozyskiwać do współpracy firmy deweloperskie. Oni mają duże zapotrzebowanie na okna szczególnie w miesiącach wiosennych i letnich. Wówczas dużo się buduje i rynek się dobrze rozwija.  Nasze produkty są bardzo często dostępne od ręki. Przy większych zamówieniach trzeba trochę poczekać ale kiedy jest duże zapotrzebowanie pracownicy na produkcji zostają po godzinach, są dobrze wynagradzanie więc mają motywację do pracy i cieszą się też, że będą mogli lepiej zarobić. Okna aluminiowe kielce można kupować w różnych rozmiarach. Nasza firma przygotowuje także okna w rozmiarach niestandardowych za dodatkową opłatą. Staramy się być dostępni dla klientów zawsze.

Nawet poza godzinami pracy odbieram telefon i jak jest potrzeba jadę do klienta. To moja praca i wiem, że czasem jest to ciężkie z życiem osobistym ale mój mąż to rozumie i mnie wspiera. Praca jest dla mnie ważna ale rodzina jest najważniejsza. Poświęcam się dla dzieci i męża. Chcę nam zapewnić dobrą przyszłość a dzieciom możliwość wyjazdów zagranicznych czy udział w ciągu roku w różnych dodatkowych zajęciach.