Karykatura na prezent

 

Moja przyjaciółka ma już bardzo niedługo urodziny i chciałabym jej sprawić jakiś naprawdę fajny, niebanalny prezent. Zawsze sobie robimy fajne prezenty, bardzo często są to rzeczy, które same zrobiłyśmy. I takie właśnie prezenty, własnoręcznie zrobione, cenimy najbardziej. Ja jednak wciąż jeszcze nie wymyśliłam, co mogłabym mojej przyjaciółce podarować. A już tak mało czasu zostało, muszę się sprężać i szybko coś wymyślić.

Śmieszny portret dla przyjaciela

karykatura na zamówienieDługo myślałam i w końcu doznałam olśnienia – przyszła mi do głowy myśl, że mogłabym dla mojej przyjaciółki przygotować karykaturę. To dopiero byłby fajny prezent. Moja przyjaciółka ma sporo dystansu do siebie i na pewno bardzo cieszyłby się z takiego prezentu. Natychmiast zabrałam się do pracy, jednak nic jakoś mi nie wychodziło. Przez kilka dni próbowałam namalować karykaturę, jednak żadne z moich dzieł ani odrobinę nie przypominało mojej przyjaciółki. Byłam zmartwiona, że nie zrealizuję mojego tak świetnego pomysłu. I wtedy przyszedł mi do głowy nowy pomysł – przecież mogłabym komuś zlecić zrobienie karykatury mojej przyjaciółki. Zaczęłam poszukiwania w internecie i dość szybko udało mi się znaleźć artystę, które miał w  swoim zakresie prac coś takiego jak genialna karykatura na zamówienie. Wystarczyło tylko wysłać zdjęcie mojej przyjaciółki, do tego jeszcze musiałam wybrać, czy chcę, aby była to praca narysowana kredkami, węglem, pastelami, ołówkiem, czy tez namalowana akwarelą. Od tego zależna była również ostateczna cena pracy, a również od formatu pracy. Okazało się, że karykaturę o jakiej myślę zapłaciłabym całkiem rozsądne pieniądze, od razu wiec zdecydowałam się na jej zakup. Myślę, że moja przyjaciółka będzie bardzo zadowolona z takiego prezentu, karykatura wyszła naprawdę świetnie. To będzie doprawdy bardzo niebanalny prezent.

Jeśli nie mamy pomysłu na ciekawy i interesujący prezent, bardzo dobrym pomysłem może być zamówienie dla obdarowanej osoby jej portretu w formie karykatury. Obecnie jest bardzo duża ilość osób, które za wcale nie tak wielką opłatą mogą dla nas wykonać naprawdę bardzo profesjonalną karykaturę, która z pewnością spodoba się obdarowanej osobie. Można wybierać spośród bardzo wielu równych artystów., tworzą oni wspaniałe karykatury, będące często prawdziwymi dziełami sztuki.

 

Scroll to Top