Kantor online bez prowizji

Najczęściej kantory internetowe oferują nam darmowe założenie konta, a te najlepsze nie pobierają nawet prowizji od transakcji. Są jednak kantory, które najczęściej pobierają prowizję w wysokości około 0,2% procenta od transakcji. Warto odpowiednio wcześniej się zastanowić czy przy takiej prowizji wymiana waluty będzie dla nas opłacalna.

Banki współpracujące z kantorem internetowym

kantor internetowy bez prowizjiKażdy kantor internetowy współpracuje z różnymi bankami. Kiedy chcemy dokonywać transakcji wymiany pieniędzy w bardzo krótkim czasie, to powinniśmy zdecydować się na kantor internetowy, który współpracuje z bankiem, w którym my mamy swoje konto. Wtedy będziemy mogli realizować bardzo szybką wymianę pieniędzy, a także będzie to kantor internetowy bez prowizji. Czy wymiana pieniędzy przez internet jest bezpieczna? Każda wymiana pieniędzy przez internet realizowana jest za pomocą tradycyjnych przelewów bankowych, więc wszystko jest jak najbardziej bezpieczne. Nie musimy obawiać się, że przy wymianie bardzo dużej ilości pieniędzy może dojść do oszustwa i zostaniemy bez grosza. Jednak zawsze przed zleceniem do wymiany pieniędzy powinniśmy na początek sprawdzić, kto jest właścicielem kantoru internetowego oraz jak długo firma istnieje już na rynku. Informacje takie znajdziemy na stronie internetowej, a zweryfikować je możemy za pomocą Krajowego Rejestru sądowego. Najbezpieczniejsza wymiana pieniędzy będzie w kantorze, który działa już na polskim rynku od wielu lat.

Dobrze jest również zwrócić uwagę na wysokości kapitału zakładowego, który został zainwestowany w otwarcie kantoru. Rzetelne kantory zawsze dbają o bezpieczeństwo swoich klientów i podlegają kontroli instytucji finansowych. W ten sposób mamy pewność, że współpracujemy z kantorem, który jest rzetelny i warto w takim kantorze dokonywać transakcji.

Scroll to Top