Jakie szampony stosować do włosów przedłużanych?

 

Zawsze miałam problemy z moimi naturalnymi włosami. Były słabe i cienkie. Bardzo mi wypadały i kiepsko wyglądały w lustrze. Musiałam je nosić na krótko, ponieważ gdy tylko zaczynałam je zapuszczać wyglądały jeszcze gorzej. Niedługo miałam wziąć ślub. Marzyło mi się wtedy mieć długie, rozpuszczone włosy. Żeby osiągnąć taki efekt musiałam przedłużyć włosy podczas zabiegu w salonie fryzjerskim. Do ślubu było jeszcze kilka tygodni, ale o włosy musiałam dbać przez cały ten czas.

Zalety szamponu do przedłużonych włosów

szampon do włosów przedłużanychKiedy robiłam zabieg przedłużania włosów fryzjerka zwróciła mi uwagę, żeby nie stosować do takich włosów zwykłego szamponu do włosów naturalnych. Dowiedziałam się od niej, że włosy przedłużane są za pomocą sztucznych pukli, których nie należy myć w zwykłym szamponie. Dodatkowym problemem może być fakt, że włosy przedłużone będą wolniej przetłuszczać się niż naturalnie odrastające i wyrastające włosy. Żeby zaradzić tym wszystkim problemom musiałam kupić specjalny szampon do włosów przedłużanych. Postanowiłam znaleźć odpowiedni szampon w sklepie internetowym. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: szampon do włosów przedłużanych, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć szampon, który nadawał się od do takich przedłużanych włosów. Był on wykonany z naturalnych składników, które w odpowiedni sposób odżywiały włosy. Posiadał on także dodatkowe składniki, dzięki którym przedłużone pukle włosów nie niszczyły się i nie zaczynały odpadać od włosa naturalnego. Jego dużą zaletą było także to, że był to szampon nawilżający, który dbał również o skórę głowy. Był on łatwo dostępne w bardzo niskiej, przystępnej cenie, jednej z najlepszych na rynku, dlatego od razu zdecydowałam się zakupić jego dużą buteleczkę. Zamówiłam szampon wybierając przesyłkę kurierską i już kilka dni później, kiedy przesyłka dotarła mogłam go wypróbować.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Zakupiony przeze mnie szampon okazał się bardzo wydajny i bardzo dobrze się pienił. Był to koncentrat produktu, który nie wymagał rozcieńczania z wodą. Przedłużone włosy były po nim bardzo dobrze odżywione i wyglądały jak naturalne. Dzięki czemu cały efekt przedłużonych włosów utrzymywał się na głowie o wiele dłużej, co mnie zadowalało.

 

Scroll to Top