Jak wybrać didżeja na imprezę?

 

Kiepska muzyka na imprezie to najgorsze co możemy zafundować zaproszonym przez nas gościom. Powinniśmy więc na początek poznać osobę, którą chcemy wynająć, aby dokładnie wiedzieć, czy jej styl muzyczny będzie dla nas odpowiedni oraz, czy nasi goście będą bawić się przy takiej muzyce. Musimy upewnić się, czy wybierzemy DJ, który czuje klimat imprezy, czy tylko puszcza muzykę z odtwarzacza.

Na co zwrócić uwagę wybierając didżeja?

DJ na imprezę ChełmNa początek powinniśmy upewnić się, że wybierzemy didżeja, który będzie grał muzykę wybraną przez nas. Jeżeli mamy ustalone już plan, według którego chcemy bawić się razem z naszymi gośćmi, to DJ powinienem się do tego dostosować. Natomiast gdy nie mamy ustalonego repertuaru, który chcemy zafundować na imprezie, to na początek powinniśmy sprawdzić co nam może zaoferować DJ. Bardzo dobre kawałki do tańca będzie posiadał DJ na imprezę – Chełm jest miastem, w którym znajdziemy idealnych muzyków, którzy potrafią świetnie bawić się z gośćmi na imprezie, ale także znają się dobrze na miksowaniu piosenek. Będziemy więc mogli wraz z gośćmi bawić do białego rana i raz usłyszymy nowoczesną piosenkę, a od czasu do czasu DJ będzie miksował stare kawałki, przy których świetnie wszyscy się bawią. Dobrze jest również osobiście poznać się z didżejem, którego chcemy wynająć na imprezę, aby mieć pewność, że jest to osoba z poczuciem humoru i dobrze poprowadzi zorganizowaną przez nas imprezę. Bardzo często DJ zaprasza się na wesela, ale także na urodziny oraz różnego rodzaju imprezy firmowe. Możemy poprosić go również o zorganizowanie różnego rodzaju konkursów i zabaw.

Cena za DJ weselnego będzie znacznie niższa, niż gdy zamówimy cały zespół weselny. Również na imprezy takie jak studniówka DJ będzie tańszym rozwiązaniem i często lepiej zabawia gości poprzez nowoczesny styl muzyczny. Każdy Dobry DJ jestem wynajmowany z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, więc jeśli chcemy dokonać rezerwacji takiej osoby to pomyślmy o tym wcześniej.