Jak nauczyć się podrywu?

 

Zdobycie kobiecej miłości jest na pewno czymś o co warto się postarać. Trzeba jednak wiedzieć, co jest kluczowe w przypadku uwodzenia. Wielu mężczyzn ma złe poglądy na tę sprawę, przez co nie potrafią zbyt dobrze obchodzić się z kobietami.

Z czego składa się umiejętność podrywu?

podrywaniePrzede wszystkim trzeba wiedzieć, że nie można robić wszystkiego dla kobiet. Jeśli będziecie spełniali wszystkie życzenia jakie ma kobieta, a także byli na każde jej skinienie, to będziecie mogli zostać przyjaciółmi. Konieczne jest pokazanie pewności siebie oraz ogólnie wyższej wartości niż ma kobieta. W ten właśnie sposób można oczekiwać, że będziecie pożądani. Jeśli zastanawiacie się nad tym co zrobić, żeby wartość w jej oczach wzrosła, to jest kilka kwestii na których warto się skupić. Przede wszystkim powinniście mieć jakieś zainteresowania czy pasje, musicie wyróżnić się czymś na tle innych mężczyzn. Do tego istotne jest też to, żeby kobieta starała się o was. Zasada dwa kroki w przód i jeden w tył jest w tym przypadku idealna. Powinniście inicjować spotkania, dążyć do bliższego kontaktu, a następnie nieco się wycofywać. Wtedy kobieta postara się o was, dzięki czemu wasza relacja stanie się mocniejsza. Podrywanie jest tak naprawdę umiejętnością, którą można wyćwiczyć. Powinniście sporo przebywać w towarzystwie kobiet, dzięki czemu oswoicie się z nimi i nie będziecie ani trochę zestresowani. Oczywiście dobrze jest też postarać się o zwiększenie pewności siebie, która jest w tym przypadku kluczowa do osiągnięcia odpowiednich efektów.

Radziłbym zapoznać się z jak największą ilością wiedzy przez jakiś ustalony z góry okres czasu, a potem postarać się o praktyczne jej zastosowanie. Wielu mężczyzn zatrzymuje się na zdobywaniu wiedzy, przez co nigdy nie przechodzą do praktyki, a jest to sporym błędem.

 

Scroll to Top