Jachtem wzdłuż Grecji

W końcu doczekaliśmy się ciepłych dni, które zachęcają nad do planowania letniego wypoczynku. W końcu większość z nas korzysta z urlopów właśnie latem, kiedy to pogoda dopisuje i możemy korzystać z uroków zarówno Polski, jak i innych części świata. Podróżowanie poza granice naszego kraju staje się coraz bardziej popularne. Coraz chętniej latamy samolotami, a to głównie z tego względu, że połączenia te stają się coraz tańsze. Bardzo atrakcyjne oferty mają w zanadrzu również biura podróży.

Urlop na greckim jachcie

rejsy GrecjaSezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami, co widać już po dużym ruchu w biurach podróży a także na portalach, na których rezerwować można noclegi zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Jednym z najbardziej popularnych kierunków zagranicznych jest Grecja. Cieszy się ona dużym zainteresowaniem ze strony Polaków głównie ze względu na niskie ceny połączone z pięknymi widokami i gwarancją dobrej pogody. Poza standardowymi wypoczynkiem, możemy też skorzystać z innych atrakcji, takim jak pływanie na jachcie. Jak chodzi o rejsy Grecja należy do najpopularniejszych państw, w którym się one odbywają. Do wyboru mamy zarówno rejsy dużymi statkami wycieczkowymi, jak i prywatne łodzie, na których można spędzić nawet kilkanaście dni razem z rodziną lub przyjaciółmi. Linia brzegowa Grecji jest bardzo urozmaicona, woda jest krystalicznie czysta i ciepła, a pogoda praktycznie zawsze dopisuje. Cena za czarter jachtu jest w Grecji bardzo niska i bardzo opłacalna, szczególnie wtedy, kiedy wynajmujemy łódź w kilka osób. Wybór jachtów jest bardzo duży. Każdy z nich posiada sypialnie i aneks kuchennym, dzięki czemu możemy poczuć się jak w hotelu, tylko że na wodzie. W sezonie wokół Grecji pływa mnóstwo jachtów. Większość turystów planuje sobie wycieczki w taki sposób, żeby zwiedzić njabardziej atrakcyjne miejsca w Grecji, przybijając do licznych portów.

Grecja jest jednym z najchętniej odwiedzanych państw turystycznych w Europie. Szczególnie chętnie wybierają się do niej Polacy, skuszeni atrakcyjnymi cenami. Jednym z ciekawszych sposobów na spędzenie urlopu jest wynajem jachtu, którym można opłynąć całe wybrzeże Grecji. Jachty są bardzo wygodne i przypominają pływające hotele. Przydają się bardzo zarówno w podróży z dziećmi, jak i z grupą przyjaciół. 

Scroll to Top