Ile kosztuje Hexagon 5.0?

Sezon rowerowy powoli dobiega końca, co oznacza, że jest to dobry czas dla osób, które planują zakup jednośladu, bowiem to okres promocji, rabatów, a także wyprzedaży. Jeżeli dobrze poszukamy, to na pewno uda się nam znaleźć porządny rower w korzystnej cenie. Zatem nie warto dłużej czekać i zacząć przeglądać oferty sklepów rowerowych, wszak okazja nie będzie na nas czekała. 

Gdzie nabyć komfortowego Hexagona 5.0 od Krossa? 

komfortowy kross hexagon 5.0Wiele osób, którym rower służy jedynie do jazdy rekreacyjnej, albo jako środek codziennego transportu, nie celuje w najwyższą i najdroższą półkę. I jest to słuszne, bowiem w takiej sytuacji lepiej jest kupić sprzęt tańszy, ale dobrze wyposażony. Jedną z propozycji jest Hexagon 5.0 od polskiej firmy Kross. Jest to rower górski, który przypadnie do gustu zarówno początkującym, jak i doświadczonym rowerzystom. To propozycja ze średniej półki cenowej, toteż zmieścimy się w dwóch tysiącach złotych. Choć w tym przypadku wystarczy nam tak naprawdę tysiąc pięćset złotych, bowiem to właśnie jest średnia cena za ten model. Hexagon 5.0 jest wyposażony w sztywną, aluminiową, lekką ramę. Natomiast koła znajdziemy w dwóch wersjach: dwadzieścia siedem i pół cala oraz dwadzieścia osiem cali. Tu wszystko jest kwestią naszych preferencji, choć oczywiście wiadomo, że większe koła zapewniają lepszą równowagę. 5.0 to rower komfortowy, ponieważ jego ergonomiczne siodło, doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Jeżeli chodzi o wyposażenie, to najmocniejszymi punktami są amortyzator oraz hamulce. Natomiast jeśli chodzi o najsłabsze elementy, to ciężko cokolwiek wskazać, ponieważ za taką cenę raczej nie znajdziemy tak dobrze wyposażonego roweru. Jeśli chcemy kupić komfortowy Kross Hexagon 5.0 to możemy to zrobić w sklepie stacjonarnym, bądź internetowym. Z tą jednak różnicą, iż w sklepach stacjonarnych, zakup zapewne wyjdzie nam drożej. Natomiast większość sklepów internetowych, wysyła towar gratis, to też płacimy jedynie za rower. Warto zauważyć, że w mijającym roku, seria Hexagon była jedną ze sprzedających się najlepiej. Jednak nie jest to zaskoczenie, bowiem już od jakiegoś czasu było widać, że pnie się sukcesywnie w górę.

Nie ma co ukrywać, Kross powoli wyrasta na firmę, która nie tylko jest liderem rodzimego rynku, ale mierzy dużo wyżej. Bowiem szybka ekspansja i różnorodność asortymentu pozwala jej na konkurowanie z najlepszymi. Zwłaszcza, że jednoślady Krossa są niejednokrotnie dużo tańsze od konkurencyjnych marek, nie odbiegając od nich jakością. Dlatego też coraz więcej klientów decyduje się na zakup Krossów. 

Scroll to Top